Mailigen v2.0 jaunās iespējas

Mailigen 2.0Jau aizritējis gandrīz gads, kopš Mailigen uzsāka aktīvu darbību, piedāvājot Latvijas uzņēmējiem un mārketinga speciālistiem profesionālus e-pasta mārketinga pakalpojumus un mārketinga platformu. Neskatoties uz grūtībām, kas galvenokārt attiecas uz Latvijas mārketingā valdošajām negatīvajām paradigmām, Mailigen ir izdevies ne tikai tās pārvarēt, bet arī radīt jaunas iespējas Latvijas uzņēmējiem.

Pašlaik Mailigen ir sagatavojis saviem klientiem jaunus pārsteigumus, piedāvājot jaunās sistēmas funkcijas, kas ļaus izstrādāt rezultatīvāku e-pasta mārketinga stratēģiju, veikt pilvērtīgāku optimizāciju un līdz ar to arī ietaupīt vērtīgo laiku.

Lai izmēģinātu visas jaunās iespējas pieslēdzieties savam Mailigen kontam vai arī izveidojiet jaunu bezmaksas kontu.

Mailigen jaunās funkcijas:

Mailigen API (aplikāciju programmēšanas interfeiss) ļaus Jums viegli savienot Mailigen platformu ar citiem web servisiem, web projektiem vai klientu vadības sistēmām (CRM).
Interneta aptaujas, kuras var izmantot visi Mailigen klienti un izmēģināt arī bezmaksas lietotāji. Mailigen interneta aptaujas ir bez papildus samaksas, jo tās ir iekļautas visos Mailigen maksājumu plānos. Būs iespējams veikt ne tikai savu klientu aptauju, bet arī piesaistīt jaunus klientus, potenciālos klientus, izmantojot aptaujās integrētās parakstīšanās anketas.
Uzlabotas parakstīšanās anketas. Personalizējiet savu saņēmēju pieredzi, izmantojot jauno parakstīšanās anketu iespējas:

  • unikāla dizaina izveidošana apstiprinājuma, datu atjaunošanas un pārsūtīšanas anketām, un šo dizainu būs iespējams pielāgot sava uzņēmuma tēlam vai zīmolam;
  • papildus datu iegūšanas funkcijas, kas ļaus vēl efektīvāk segmentēt e-pastu saņēmējus;
  • pievienojot pāradresācijas saiti, ir iespēja izsekot lietotājus, kuri šo anketu aizpilda;
  • iespēja pievienot mājas lapai “izpeldošā” lodziņa parakstīšanās anketas.
Papildinājumi:

  • Ar “Pro lietotāja” plānu Jums būs pieejama pilna e-pasta rediģēšana, ieskaitot paraksta formas (footer) pielāgošanu Jūsu vajadzībām un Mailigen logo noņemšanu. Tāpat arī būs iespējams pievienot līdz pat četrām sūtītāja e-pasta adresēm, eksportēt visus atskaišu datus, ieskaitot individuālos klikšķus un atvēršanas statistiku.
  • Ar papildus galerijas vietu Jums būs iespējams saglabāt attēlus un failus līdz pat 100 Mb kopā.
Jaunā pārskata lapa ir veidota ar mērķi uzlabot lietotāja informatīvo vidi, nodrošinot pēc iespējas vieglāk pārskatāmu pašu svarīgāko informāciju. Jaunajā pārskata lapā būs viegli ieraudzīt pēdējās kampaņas rezultātus, kalendārā apskatīties ieplānotās kampaņas vai pievienot piezīmes, bet ja būs nepieciešams uzzināt vairāk par Mailigen sistēmas lietošanu, tad būs ērti pieejamas saites uz Mailigen lietotāja rokasgrāmatu, palīdzības sadaļu, demonstrācijas video un jaunākajiem bloga rakstiem.
Demonstrācijas video & palīdzības materiāli. Palīdzības saites būs pieejamas ne tikai no pārskata lapas, bet arī katrā sadaļā, kur pie daudzām funkcijām būs redzama ikona ar ‘?’ zīmi vai palīdzības video ikona, uz kuras uzspiežot, atvērsies video, kurā varēs apskatīt konkrētās sadaļas piedāvātās iespējas.
Jauna maksājumu iespēja – e-pastu kredīti. Tiem, kuri nesūta tik bieži, un kuriem nav nepieciešams mēneša plāns, ideāli piemērota ir Mailigen kredītpunktu sistēma. Būs iespējams iegādāties tikai tik daudz kredītus, cik vēstules būs nepieciešams izsūtīt, šādā veidā lieki netērējot līdzekļus. Vairāk par kredītpunktu cenu plāniem var uzzināt cenu sadaļā.
Sociālo mediju integrācija. Sociālie mediji ir lielisks veids, kā uzturēt kontaktus, paziņot par jaunumiem vai veidot attiecības ar saviem klientiem. Sociālo mediju integrācijas iespējas nodrošina iespēju saņēmējam sekot Jūsu sociālajam profilam, ieteikt vēstuli saviem draugiem, kuri savukārt var pievienoties Jūsu sociālajam profilam vai arī pierakstīties uz e-pasta jaunumu saņemšanu. Kā lieliska papildus iespēja būs automātiska jaunumu vēstules pieteikšanas Twitter un Facebook sociālajos tīklos.
E-pastu atskaišu sistēma, kas ir adaptēta visjaunākajiem e-pasta mārketinga standartiem, līdz ar to nodrošina precīzus statistikas mērījumus. Mailigen lepojas ar pievienošanos S.A.M.E. projektam, kura ietvaros EEC e-pasta mārketinga speciālisti veica sistēmas auditu un Mailigen tika piešķirta kvalitātes zīme, kas apliecina Mailigen dalību šajā projektā un atskaišu sistēmas precizitāti.

Lai izmēģinātu visas šīs jaunās iespējas, ir nepieciešams ielogoties Mailigen vai arī reģistrēties.

Protams, ka šīs iespējas nav viss, ko Mailigen ir ieplānojis saviem klientiem. Jau tuvākajā nākotnē ir ieplānotas arī paplašinātas segmentēšanas un e-pasta autoatbildētāja funkcijas, paplašinātas statistikas analīzes iespējas un daudzas citas interesantas lietas, ar kurām būs iespējams iepazīties tuvākajā laikā.

Par Mailigen jaunajām funkcijām būs iespējams iepazīties e-pasta mārketinga blogā.

Paldies Jums par vērtīgo atbalstu, un ceram, ka šīs jaunās funkcijas būs praktiskas un noderīgas.

Mailigen v2.0 jaunās iespējas
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

© 2010-2017 Mailigen. Visas tiesības aizsargātas.