Inovatīvs e-pastu veidošanas rīks

Moderni un kvalitatīvi e-pasti izceļas e-pastu burzmā. Mailigen Drag & Drop redaktorā izveidot adaptīvu un mūsdienīgu e-pastu ir kā LEGO rotaļa: liekot bloku pie bloka. Tas aizņems tikai pāris minūtes un būs pielāgots visām mobilajām ierīcēm.

IEPAZĪSTI MŪSU REDAKTORA PRIEKŠROCĪBAS

Atskaites reālajā laikā

Regulāra datu un kampaņu atskaišu analīze palīdz Tev uzlabot esošos rādītājus. Ar Mailigen atskaitēm Tu vari rūpīgi izsekot savas auditorijas aktivitātēm un prognozēt, cik tuvu vai tālu esi no saviem nospraustajiem mērķiem.

Lasīt vairāk par atskaitēm

A/B testi

Uzlabo rezultātus, izsūtot tikai efektīvus e-pastus. Lai palielinātu atvēršanas, klikšķu un konversijas rādītājus, testē temata lauku, sūtītāja vārdu, saturu, CTA pogu un izsūtīšanas laikus.

Lasīt vairāk par A/B testiem

Kontaktu sarakstu menedžments

Palielini ienākumus, rūpīgi segmentējot savus kontaktus. Tavi klienti paši ar atstāto informāciju un savām aktivitātēm e-pastos jau pasaka, kas viņiem ir aktuāls. Mailigen palīdz apkopot un izprast viņu vēlmes, lai Tu varētu efektīvāk strādāt ar individuāliem klientu segmentiem.

UZZINĀT KĀ PĀRVALDĪT SAVUS SARAKSTUS

Sociālo mediju integrācija

Mūsdienu cilvēks ik dienas uzņem informāciju no dažādiem avotiem. Tāpēc nedrīkst fokusēties tikai uz 1 mārketinga kanālu. Mailigen ir integrējis e-pastus ar sociālajiem tīkliem, lai vari būt drošs, ka Tava ziņa sasniegs Tavu mērķauditoriju.

Lasīt vairāk par integrācijām ar sociālajiem medijiem

© 2010-2017 Mailigen. Visas tiesības aizsargātas.