Lai lietotājiem pasniegtu Mailigen tādu kāds tas ir šodien, nepietika tikai ar mūsu mīlestību pret dizianu un tehnoloģijām. Mēs daudz mācījāmies, riskējām un eksperimentējām, kritām un cēlāmies.

Dzīve mainījās, kad tika atklāta patiesā Mailigen misija - caur e-pastiem palīdzēt uzņēmumiem stāstīt savus stāstus ar e-pasta starpniecību. Apvienojot pareizos cilvēkus un tehnoloģiju, esam izveidojuši vienu no vadošajām e-pasta mārketinga automatizācijas platformām pasaulē, kas uzņēmumiem palīdz stāstīt viņu veiksmes stāstus.

Mēs sapratām, ka mūsu veiksmi nodrošināja zinoši mentori un atvērta komunikācija. Tāpēc arī Mailigen komandas e-pasta mārketinga mentori cieši strādā kopā ar mūsu klientiem.


Par mums

Mūsu tehnoloģija bez cilvēkiem, kas stāv aiz tās, nebūtu nekas. Mūsu spēks ir ne tikai Mailigen komandā, bet arī cilvēciskajā saiknē ar klientiem. Tu, kā mūsu klients, esi mūsu varonis, un mūsu mērķis ir palīdzēt Tev sasniegt Tavus mērķus.

 • Jānis Rozenblats
  Jānis Rozenblats
  Dibinātājs, izpilddirektors

  Jānis ir Mailigen vadītājs. Viņš spēlē nozīmīgu lomu Mailigen tehnoloģiju attīstībā un starptautiskā mārketinga aktivitātēs. Jānis visiem ir pazīstams ar savu radošo un inovatīvo domāšanu. Līdz ar degsmi pret savu darbu, Jānis ir arī kaislīgs veikbordists un ūdens sporta fans.

 • Artūrs Bernovskis
  Artūrs Bernovskis
  Dibinātājs, valdes priekšsēdētājs

  Mailigen dibinātājs Artūrs vada uzņēmuma darbību un finanses. Viņš ir lielisks līderis ar ļoti augstiem standartiem attiecībā uz mūsu produktiem, servisu un rūpēm par klientiem. Artūrs ir īsts uzņēmuma patriots, kas dara visu, lai Mailigen būtu labākā e-pasta mārketinga platforma tirgū!

 • Kristīne Putniņa
  Kristīne Putniņa
  Grāmatvede

  Kristīne ir grāmatvede un ir atbildīga par “Mailigen” finanšu darījumiem. Viņa dara savu darbu ar lielu nopietnību un uztur “Mailigen” grāmatvedību perfektā kārtībā. Tik cik Kristīne ir nopietna darbā, tik pat sportiski aktīva viņa ir ārpus tā. Kristīnei brīvajā laikā patīk skriet maratonu, peldēt, braukt ar laivu, slaloma slēpošana, distanču slēpošana un ceļošana.

 • Ēriks Jauga
  Ēriks Jauga
  Backend programmētājs

  Aiz katras rūpīgi izstrādātas mājas lapas dizaina slēpjas kodu virknes un neatlaidīgs darbs, kas pa spēkam Ērikam. Ne tikai front-end izstrāde, bet arī dažādu piezemēšanās lapu un e-pasta šablonu izveide ietilpst viņa pienākumos. Ērikam ir liela darba pieredze, tādēļ viņš nekad neatsaka palīdzību citiem. Brīvajā laikā dod priekšroku aktīvai atpūtai, īpaši volejbolam.

 • Juris Urtāns
  Juris Urtāns
  Dibinātājs, vecākais programmētājs

  Juris strādā Mailigen komandā jau kopš pašiem pirmsākumiem un ir galvenais Mailigen sistēmas radītājs. Pateicoties viņam, mēs pārstāvam inovatīvus mārketinga risinājumus, kas sasnieguši pasaules līmeni! Juris joprojām ir atbildīgs par serveru administrēšanu, sistēmas uzlabošanu un e-pastu izsūtīšanas pārbaudi. Brīvajā laikā mīl zvejot un ceļot.

 • Krišjānis Grigalinovičs
  Krišjānis Grigalinovičs
  Backend programmētājs

  Krišjāņa lielākais prieks ir redzēt, kā viņa rūpīgi izstrādātā mājas lapa vai šablons sāk ''savu dzīvi'' un izpelnās lietotāju atzinību. Izveicība, precizitāte un aizrautība ir tās īpašības, kas Krišjānim palīdz gan darbā, gan hobijos - kalnu riteņbraukšanā un tautiskajās dejās.

 • Jānis Jansons
  Jānis Jansons
  Vecākais programmētājs

  Jāņa lielākā priekšrocība ir pieredze, kas palīdz programmēšanas darbus veikt ātri un efektīvi. Tomēr pat par spīti uzkrātajām zināšanām, Jānis neapstājas un turpina attīstīt savas programmētaja prasmes. Jānis ir neatlaidīgs un uzcītīgs, tādēļ neapstājas pirms atrasts labākais risinājums. Brīvajā laikā labprāt atpūšas kopā ar ģimeni.

 • Anna Ovčiņņikova
  Anna Ovčiņņikova
  Produktu menedžere

  Anna rūpējas par to, lai Mailigen sistēma būtu saprotama un viegli izmantojama ikvienam klientam. Sistēmas atjauninājumi un lietotāju pieredzes uzlabošana ir Annas dienas kārtībā. Neatlaidība, uzticamība un laba humora izjūta ir tās īpašības, kas Annu padara par lielisku atbalstu ne tikai mūsu klientiem, bet nereti arī kolēģiem.

 • Monta Grīnberga
  Monta Grīnberga
  Klientu Atbalsta Speciāliste

  Monta ir Mailigen Klientu Atbalsta Speciāliste. Monta uz dzīvi skatās pozitīvi un ar smaidu uz lūpām. Monta ir mērķtiecīga, un viņai patīk profesionāli izaicinājumi. Monta redz risinājumus, kur citi redz problēmas un tieši tādēļ viņa tik lieliski pilda savu darbu. Brīvajā laikā Montai patīk dejot tautas dejas, pastaigāties pie dabas, braukt ar riteni, slēpot un ceļot.

 • Aleksandrs Viļums
  Aleksandrs Viļums
  E-pastu piegādes komandas vadītājs

  Aleksandrs vada e-pastu piegādes komandu. Viņš uzrauga, lai netiktu izsūtīts spams, un rūpējas par sūtītāju reputāciju, lai tavas e-pasta vēstules droši un veiksmīgi nonāktu līdz saņēmējiem. Viņš ir zibensātrs gan e-pastu piegādē, gan sprintā uz skrejceliņa.

 • Kriss Boritis
  Kriss Boritis
  Klientu projektu vadītājs

  Visticamāk tieši Krišs būs pirmais, kurš ar tevi sazināsies uzreiz pēc reģistrēšanās Mailigen. Krišs ir ārkārtīgi draudzīgs, mīl komunicēt ar klientiem visā pasaulē, it īpaši palīdzot jaunpienācējiem uzsākt viņu e-pasta mārketingu. Brīvajā laikā Krišs aktīvi fano par hokeju un seko notikumiem NHL.

 • Jānis Punovskis
  Jānis Punovskis
  E-pastu piegādes speciālists

  Jānis kopā ar e-pastu piegādes komandu rūpējas par to, lai ikviena izsūtītā e-pasta kampaņa veiksmīgi sasniedz saņēmēju. Jānis ir centīgs, atsaucīgs un precīzs darbu izpildē, tādēļ e-pastu piegādē mēs varam uz viņu paļauties. Jānis aktīvi interesējas par sportu, viņam īpaši tuvs ir basketbols.

 • Jānis Bruģis
  Jānis Bruģis
  E-pastu piegādes speciālists

  Jāņa galvenais pienākums ir rūpēties par to, lai Mailigen klientu rūpīgi veidotās kampaņas piezemējas klientu inbox kastītēs. Jānim patīk daudzveidība, tādēļ e-pastu veiksmīga piegāde ir izaicinājums, ko Jānis uztver ar entuziasmu. Jānim ir lieliska humora izjūta, viņš ir pozitīvs un aizrautīgs gan savā darbā, gan basketbola laukumā.

 • Jānis Geraņins
  Jānis Geraņins
  Klientu projektu vadītājs

  Būdams ļoti precīzs, pieklājīgs un atvērts, Jānis ātri rod kopēju valodu ar ikvienu Mailigen klientu. Un kā nu ne, ja reiz klienti ir tie, kas Jānim savā darbā patīk visvairāk. Brīvajā laikā Jānis piekopj dažādas aktivitātes, sākot no lasīšanas un došanās sēņot, beidzot ar filmu skatīšanos un video spēļu spēlēšanu.

 • Aigars Zumbergs
  Aigars Zumbergs
  Klientu projektu vadītājs

  Aigaram ir liela pieredze klientu apkalpošanā, kā arī apskaužams neformālās izglītības krājums, tādēļ jaunajiem Mailigen klientiem Aigars ir lielisks konsultants. Aigars ir atsaucīgs, izpalīdzīgs un ar labu humora izjūtu. Viņš aizraujas un fano par dažādiem sporta veidiem, īpaši futbolu, un mīl skatīties seriālus.

 • Krists Tauriņš
  Krists Tauriņš
  Klientu projektu vadītājs

  Par visu vairāk Kristu motivē gandarījums, ko sniedz iespēja palīdzēt mūsu klientiem. Krists ir dzīvespriecīgs un atsaucīgs. Brīvajā laikā ne tikai spēlē basketbolu un iet uz kino, bet arī papildina zināšanas par mārketingu un reklāmu, kas viņam palīdz paplašināt savu redzesloku un dalīties zināšanās ar klientiem.

 • Valters Krastiņš
  Valters Krastiņš
  Web dizaineris

  Valters ir jaunākais Mailigen Web dizaineris. Valters nepārtraukti tiecas pēc izaugsmes un ļoti priecājas iemācīties ko jaunu. Tāpat arī Valters vienmēr ir gatavs palīdzēt un sniegt savu atbalstu kolēģiem. Brīvo laiku Valters pavada sportojot ar skrituļslidām vai kopā ar draugiem spēlējot laser-tag vai videospēles.

 • Andris Apinis
  Andris Apinis
  Grafiskais dizaineris

  Andris strādā par grafisko dizaineri jau vairāk nekā desmit gadus. Šajā laikā viņš ir uzkrājis lielu pieredzi - veidojis dizainu vairāk nekā 200 žurnāliem, gatavojis materiālus drukai, radījis neskaitāmus banerus un piezemēšanās lapas. Andrim mūzika un dizains ir kā divas planētas, kuras riņķo ap Sauli - savā brīvajā laikā viņš spēlē basģitāru grupā "Rīgas Modes".

 • Juris Vucāns
  Juris Vucāns
  E-pasta mārketinga speciālists

  Juris ne tikai pārvalda mūsu e-pasta kampaņu izsūtīšanu un konsultē klientus, bet arī virza mūsu misiju – veicināt uzņēmumus izmantot tikai augstas kvalitātes e-pasta mārketingu un sekot labākajai nozares praksei. Viņš ir mūsu biroja aktīvākais cilvēks, kas visiem labi pazīstams kā sportisks un jautrs kolēģis ar izteiktām džentlmeņa manierēm.

 • Marina Jemeljanova
  Marina Jemeljanova
  Mārketinga nodaļas vadītāja

  Marina ir “Mailigen” mārketinga nodaļas vadītāja. Pateicoties Marinas pozitīvajai un draudzīgajai attieksmei “Mailigen” mārketinga komanda vienmēr ir augsti motivēta. Augstākā izglītība mārketingā un finanšu zinībās, kā arī 10 gadu pieredze mārketingā ļauj Marinai sekot līdzi jaunākajām tendencēm nozarē un veiksmīgi tos ievest kompanijas mārketingā stratēģijā. Brīvajā laikā Marinai patīk lasīt daiļliteratūru, ēst gatavošana un sporta aktivitātes, viņa mīļākais sporta veids ir volejbols.

 • Ieva Baranova
  Ieva Baranova
  Satura speciālists

  Protams, Ievai ļoti patīk rakstīt! Iepriekš viņa strādājusi par ārštata žurnālisti un reklāmas tekstu autori. Viņa ir radoša, bet mīl organizēt savu ikdienu un ievērot termiņus. Ieva gandrīz vienmēr ir labā omā un prot atrast kopīgu sarunas tematu un sadraudzēties ar visdažādākajiem cilvēkiem. Viņa ir dzīvojusi 6 valstīs, un ceļošana ir viņas lielākā kaislība - it īpaši neparasti galamērķi.

© 2010-2017 Mailigen. Visas tiesības aizsargātas.