Lai lietotājiem pasniegtu Mailigen tādu kāds tas ir šodien, nepietika tikai ar mūsu mīlestību pret dizianu un tehnoloģijām. Mēs daudz mācījāmies, riskējām un eksperimentējām, kritām un cēlāmies.

Dzīve mainījās, kad tika atklāta patiesā Mailigen misija - caur e-pastiem palīdzēt uzņēmumiem stāstīt savus stāstus ar e-pasta starpniecību. Apvienojot pareizos cilvēkus un tehnoloģiju, esam izveidojuši vienu no vadošajām e-pasta mārketinga automatizācijas platformām pasaulē, kas uzņēmumiem palīdz stāstīt viņu veiksmes stāstus.

Mēs sapratām, ka mūsu veiksmi nodrošināja zinoši mentori un atvērta komunikācija. Tāpēc arī Mailigen komandas e-pasta mārketinga mentori cieši strādā kopā ar mūsu klientiem.


Par mums

Mūsu tehnoloģija bez cilvēkiem, kas stāv aiz tās, nebūtu nekas. Mūsu spēks ir ne tikai Mailigen komandā, bet arī cilvēciskajā saiknē ar klientiem. Tu, kā mūsu klients, esi mūsu varonis, un mūsu mērķis ir palīdzēt Tev sasniegt Tavus mērķus.

 • Jānis Rozenblats
  Jānis Rozenblats
  Dibinātājs, izpilddirektors

  Jānis ir Mailigen vadītājs. Viņš spēlē nozīmīgu lomu Mailigen tehnoloģiju attīstībā un starptautiskā mārketinga aktivitātēs. Jānis visiem ir pazīstams ar savu radošo un inovatīvo domāšanu. Līdz ar degsmi pret savu darbu, Jānis ir arī kaislīgs veikbordists un ūdens sporta fans.

 • Svetlana Rozenblate
  Svetlana Rozenblate
  Biznesa attīstības vadītāja

  Sveta nāk no Sībīrijas, bet 2015. gadā viņa pārvācās uz Latviju. Kopš tā laika viņa ir apguvusi latviešu valodas pamatus, nopirkusi gumijas zābakus un iemācījusies dzīvot lietainā laikā. Svetai ir finanšu izglītība, bet viņas kaislība ir pārdošana un biznesa attīstība. Sveta attīsta Mailigen globālo biznesu un stiprina mūsu stratēģisko partnerību tīklu.

 • Anta Laze
  Anta Laze
  Finanšu analītiķe

  Anta rūpējas par Mailigen finansēm, veidojot sarežģītas excel tabulas un aprēķinus, kas palīdz pārvaldīt uzņēmuma darbību un izteikt prognozes. Antas iemīļotās vasaras aktivitātes ir peldēšana un sportošana brīvā dabā; ziemā viņai patīk slidošana un distanču slēpošana.

 • Juris Urtāns
  Juris Urtāns
  Dibinātājs, vecākais programmētājs

  Juris strādā Mailigen komandā jau kopš pašiem pirmsākumiem un ir galvenais Mailigen sistēmas radītājs. Pateicoties viņam, mēs pārstāvam inovatīvus mārketinga risinājumus, kas sasnieguši pasaules līmeni! Juris joprojām ir atbildīgs par serveru administrēšanu, sistēmas uzlabošanu un e-pastu izsūtīšanas pārbaudi. Brīvajā laikā mīl zvejot un ceļot.

 • Krišjānis Grigalinovičs
  Krišjānis Grigalinovičs
  Backend programmētājs

  Krišjāņa lielākais prieks ir redzēt, kā viņa rūpīgi izstrādātā mājas lapa vai šablons sāk ''savu dzīvi'' un izpelnās lietotāju atzinību. Izveicība, precizitāte un aizrautība ir tās īpašības, kas Krišjānim palīdz gan darbā, gan hobijos - kalnu riteņbraukšanā un tautiskajās dejās.

 • Austris Mackus
  Austris Mackus
  Backend programmētājs

  Austri interesē gan mūsdienu tehonoloģijas, gan veco laiku tradīcijas. Profesionālo karjeru un izaugsmi viņš saista ar programmēšanu un IT jomu, bet brīvajā laikā piekopj pagānu rituālus un tradīcijas, kā arī nodarbojas ar zobencīņām. Austrim patīk pārgājieni, aktīvs dzīves veids un ceļošana, kurā ir kas vairāk par nobildēšanos pie apskates objektiem.

 • Jānis Jansons
  Jānis Jansons
  Vecākais programmētājs

  Jāņa lielākā priekšrocība ir pieredze, kas palīdz programmēšanas darbus veikt ātri un efektīvi. Tomēr pat par spīti uzkrātajām zināšanām, Jānis neapstājas un turpina attīstīt savas programmētaja prasmes. Jānis ir neatlaidīgs un uzcītīgs, tādēļ neapstājas pirms atrasts labākais risinājums. Brīvajā laikā labprāt atpūšas kopā ar ģimeni.

 • Monta Grīnberga
  Monta Grīnberga
  Klientu Atbalsta Speciāliste

  Monta ir Mailigen Klientu Atbalsta Speciāliste. Monta uz dzīvi skatās pozitīvi un ar smaidu uz lūpām. Monta ir mērķtiecīga, un viņai patīk profesionāli izaicinājumi. Monta redz risinājumus, kur citi redz problēmas un tieši tādēļ viņa tik lieliski pilda savu darbu. Brīvajā laikā Montai patīk dejot tautas dejas, pastaigāties pie dabas, braukt ar riteni, slēpot un ceļot.

 • Jason Adams Drake
  Jason Adams Drake
  Klientu apkalpošanas vadītājs

  Džeisons ir no Skotijas, bet ir priecīgs dzīvot un strādāt Latvijā. Viņam ir biznesa izglītība, un viņš ar prieku apgūst jaunas un interesantas lietas. Savas karjeras laikā Džeisons ir vadījis vairākus mazus uzņēmumus un strādājis par biznesa konsultantu Skotijā. Kā mūsu klientu apkalpošanas vadītājs, viņš vēlas parādīt pasaulei to, cik lielisks ir Mailigen!

 • Aleksandrs Viļums
  Aleksandrs Viļums
  E-pastu piegādes komandas vadītājs

  Aleksandrs ir atbildīgs par Mailigen e-pasta piegādes sistēmu globālo darbību. Kopā ar Mailigen piegādes komandu viņš rūpējas par to, lai mūsu klientu e-pastiem būtu labi piegādes un piegādājamības rādītāji. Aleksandrs ir vērsts uz rezultātu - viņam patīk veidot darāmo darbu sarakstus, lai paspētu izdarīt vairāk. Brīvajā laikā viņam patīk lasīt grāmatas par personīgo izaugsmi, kā arī atpūsties pie dabas.

 • Jānis Punovskis
  Jānis Punovskis
  E-pastu piegādes speciālists

  Jānis kopā ar e-pastu piegādes komandu rūpējas par to, lai ikviena izsūtītā e-pasta kampaņa veiksmīgi sasniedz saņēmēju. Jānis ir centīgs, atsaucīgs un precīzs darbu izpildē, tādēļ e-pastu piegādē mēs varam uz viņu paļauties. Jānis aktīvi interesējas par sportu, viņam īpaši tuvs ir basketbols.

 • Jānis Bruģis
  Jānis Bruģis
  E-pastu piegādes speciālists

  Jāņa galvenais pienākums ir rūpēties par to, lai Mailigen klientu rūpīgi veidotās kampaņas piezemējas klientu inbox kastītēs. Jānim patīk daudzveidība, tādēļ e-pastu veiksmīga piegāde ir izaicinājums, ko Jānis uztver ar entuziasmu. Jānim ir lieliska humora izjūta, viņš ir pozitīvs un aizrautīgs gan savā darbā, gan basketbola laukumā.

 • Jānis Geraņins
  Jānis Geraņins
  Klientu projektu vadītājs

  Būdams ļoti precīzs, pieklājīgs un atvērts, Jānis ātri rod kopēju valodu ar ikvienu Mailigen klientu. Un kā nu ne, ja reiz klienti ir tie, kas Jānim savā darbā patīk visvairāk. Brīvajā laikā Jānis piekopj dažādas aktivitātes, sākot no lasīšanas un došanās sēņot, beidzot ar filmu skatīšanos un video spēļu spēlēšanu.

 • Aigars Zumbergs
  Aigars Zumbergs
  Klientu projektu vadītājs

  Aigaram ir liela pieredze klientu apkalpošanā, kā arī apskaužams neformālās izglītības krājums, tādēļ jaunajiem Mailigen klientiem Aigars ir lielisks konsultants. Aigars ir atsaucīgs, izpalīdzīgs un ar labu humora izjūtu. Viņš aizraujas un fano par dažādiem sporta veidiem, īpaši futbolu, un mīl skatīties seriālus.

 • Krists Tauriņš
  Krists Tauriņš
  Klientu projektu vadītājs

  Par visu vairāk Kristu motivē gandarījums, ko sniedz iespēja palīdzēt mūsu klientiem. Krists ir dzīvespriecīgs un atsaucīgs. Brīvajā laikā ne tikai spēlē basketbolu un iet uz kino, bet arī papildina zināšanas par mārketingu un reklāmu, kas viņam palīdz paplašināt savu redzesloku un dalīties zināšanās ar klientiem.

 • Andris Apinis
  Andris Apinis
  Grafiskais dizaineris

  Andris strādā par grafisko dizaineri jau vairāk nekā desmit gadus. Šajā laikā viņš ir uzkrājis lielu pieredzi - veidojis dizainu vairāk nekā 200 žurnāliem, gatavojis materiālus drukai, radījis neskaitāmus banerus un piezemēšanās lapas. Andrim mūzika un dizains ir kā divas planētas, kuras riņķo ap Sauli - savā brīvajā laikā viņš spēlē basģitāru grupā "Rīgas Modes".

 • Juris Vucāns
  Juris Vucāns
  E-pasta mārketinga speciālists

  Juris ne tikai pārvalda mūsu e-pasta kampaņu izsūtīšanu un konsultē klientus, bet arī virza mūsu misiju – veicināt uzņēmumus izmantot tikai augstas kvalitātes e-pasta mārketingu un sekot labākajai nozares praksei. Viņš ir mūsu biroja aktīvākais cilvēks, kas visiem labi pazīstams kā sportisks un jautrs kolēģis ar izteiktām džentlmeņa manierēm.

 • Ieva Baranova
  Ieva Baranova
  Satura speciālists

  Protams, Ievai ļoti patīk rakstīt! Iepriekš viņa strādājusi par ārštata žurnālisti un reklāmas tekstu autori. Viņa ir radoša, bet mīl organizēt savu ikdienu un ievērot termiņus. Ieva gandrīz vienmēr ir labā omā un prot atrast kopīgu sarunas tematu un sadraudzēties ar visdažādākajiem cilvēkiem. Viņa ir dzīvojusi 6 valstīs, un ceļošana ir viņas lielākā kaislība - it īpaši neparasti galamērķi.

© 2010-2017 Mailigen. Visas tiesības aizsargātas.