6 galvenie pret SPAMA noteikumi

Nepieprasīts, nevēlams e-pasta ziņojums vai mēstule, ir termins, kuru lieto, lai aprakstītu e-pasta ziņas, kuras klienti nevēlas saņemt. Pirms sūtīt jebkādus e-pastus esošajiem vai potenciālajiem klientiem, Jums vajadzētu skaidri saprast, kādi ir noteikumi, lai Jūsu e-pasta vēstules netiktu identificēta, kā SPAMS.

SPAM detalizētu definīciju varat apskatīt arī Wikipedia šeit.

Ir seši pamatnoteikumi, kas Jums jāievēro, lai Jūsu e-pasta mārketinga sūtījumi netiktu identificēts, kā nevēlams SPAMS.

Seši galvenie pret SPAMa noteikumi

  1. E-pastam nedrīkst būt maldonošs virsraksts vai sūtītāja vārds.
  2. E-pasta vēstule nedrīkst sniegt maldinošu “header” jeb e-pasta galvenes informāciju.
  3. E-pasta sūtītājam jābūt īstai e-pasta adresei uz kuru var atbildēt saņēmējs.
  4. Visi atrakstījušies e-pasti jāizņem no saraksta ne vēlāk, kā 10 darba dienu laikā, pēc abonamenta atteikšanās pieprasījuma.
  5. Jebkuram komerciālas dabas e-pasta sūtījumam ir jāsatur sūtītāja uzņēmuma nosaukums un pasta adrese.
  6. Reklāmas sūtījumiem ir jābūt skaidri pasniegtiem, no kurienes tas tiek sūtīts un kādam nolūkam, kā arī obligāti ir jānorāda atrakstīšanās saite.

Tehniskie noteikumi, punkts 2. 4. un 5. ir Mailigen sistēmas pārziņā, tiek izpildīti automātiski un tādejādi izsūtītās e-pasta vēstules atbilst visiem likumā noteiktajiem tehniskajiem kritērijiem.

Mēs, Mailigen, nodrošinām to, ka e-pasta ziņojumi, kas nosūtīti no mūsu sistēmas satur automātisko atrakstīšanās saiti, uzņēmuma nosaukumu un adresi. Jūsu pašu atbildībā ir  pārliecināties, vai Jūsu sūtītais e-pasts satur klientam svarīgu informācīju un nav mēstule, jo tā tiks jau pirmajā reizē noraidīta no saņēmēja puses dēļ nekvalatatīvā satura.

Mailigen arī automātiski iztīra Jūsu e-pastu datu bāzes no atrakstījušamies e-pastiem un beigtajām e-pasta adresēm, par to sniedzot detalizētas atskaites. Viss process ir automatizēts un neprasa nekādu Jūsu iesaistīšanos.

Lai iegūtu vairāk informācijas par Mailigen SPAMa politiku, lūdzu, izlasiet Mailigen Pret-Spama noteikumus vai sazinieties ar mums jebkurā laikā.

6 galvenie pret SPAMA noteikumi
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

© 2010-2019 Mailigen. Visas tiesības aizsargātas.