CeBIT izstādē Mailigen pārsteidz ar vienotu platformu un iegūst Eiropas klientus

No šā gada 6. līdz 10. martam Vācijas pilsētā Hannoverē norisinājās viena no pasaulē nozīmīgākajām digitālo industriju izstādēm CeBIT 2012. Tajā pirmo reizi piedalījāmies arī mēs, Mailigen komanda.

CeBIT ir viens no pasaulē apmeklētākajiem digitālās industrijas pasākumiem, kas ik gadu pulcē vairākus tūkstošus uzņēmumu no visas pasaules, lai vienkopus prezentētu visjaunākos digitālo industriju sasniegumus un nākotnes tendences. Uz izstādi devāmies ar mērķi palielināt savu tirgus daļu Eiropā, un jau dažu izstādes dienu laikā personīgi uzrunājām vairāk nekā simts uzņēmumu, ar kuriem tuvākajā nākotnē uzsāksim sadarbību.

Pārsteidzām ar kompleksu mārketinga risinājumu, kas pārsniedz tradicionālā e-pasta mārketinga kapacitāti

Priecājamies, ka Eiropas uzņēmēji un mārketinga speciālisti zina, kas ir e-pasta mārketings, līdz ar to mums nav jāizglīto e-pasta mārketinga pamatjautājumos, bet gan varam runāt par jau konkrētiem, katram uzņēmumam nepieciešamiem risinājumiem. Savukārt mēs viņus pārsteidzām ar kompleksu mārketinga risinājumu, kas ietver vienotu e-pasta un SMS platformu, inovatīvo drag’n’drop redaktoru, e-pasta ziņu personalizācija ar dinamisko RSS un citas funkcijas. Kopumā izstādes laikā esam ieguvuši vairāk nekā simts potenciālo klientu gan no vietējās Vācijas, Lielbritānijas un Beniluksa valstīm, gan no tālākās ASV, Indijas, Brazīlijas un pat no tādām eksotiskām valstīm kā Bahreina. Turklāt tā mums bija lieliska iespēja satikt savus ārvalstu klientus, apmainīties ar pieredzi, noskaidrot viņu vajadzības un vēlmes un iepazīties ar jaunāko industrijā, stāsta Mailigen izpilddirektors Artūrs Bernovskis.

Plānojam ieviest Mailigen servisu vairākās jaunās Eiropas valodās

Līdz šim Mailigen mērķis galvenokārt bijis plašais Āzijas un ASV tirgus. Taču, līdz ar Eiropas izaugsmi tehnoloģisko inovāciju jomā, mērķtiecīgi apgūsim arī šo tirgu. Eiropas mārketinga tirgus ir sadrumstalots, un katra valsts pieprasa savu individuālu pieeju, līdz ar to līdzās jau esošajai latviešu, angļu, krievu un ķīniešu valodai plānojam izstrādāt Mailigen sistēmu vācu, franču un spāņu valodā, kā arī atvērt vietejās pārstāvniecības Eiropas valstīs, saka Artūrs Bernovskis.

Ko labu redzējām?

CeBIT ir īstā vieta tehnologiju gardēžiem. Ko tik tur nevarēja redzēt! Sakot ar 3D projektoriem, digitalajām tāfelēm, planšetdatoriem un visdažādākajām mobilajām aplikācijām un beidzot ar inovatīvākajām medicīnas iekārtām, jauno Audi A7 un dejojošiem robotiem. Lūk, mūsu TOP3:

  • Viedokļa izteikšana offline režīmā

Princips ir tāds pats kā sociālajos tīklos, kur, piemēram, Facebook tīklā var spiest „Like” pogu vai Google+ tīklā var pielikt „+” zīmi pie tekstiem un bildēm, kas patīk. Šajā gadījumā laikošana notiek offline režīmā, proti, cilvēks aparātā ieliek savu čipu, kas glabā datus par viņa profiliem sociālajos tīklos, un tūlīt pie viņa sociālajiem profiliem internetā automātiski nopostējas, ka viņam patīk šī konkrētā lieta.

  • Jaunās paaudzes autonoma

Turpmāk nevajadzēs doties uz autonomas punktu, slēgt līgumu un tur ņemt auto. Mobilajā tālrunī būs aplikācija, kas uzrādīs cilvēkam vistuvāk esošos auto. Cilvēks varēs paņemt jebkuru no tiem un, kad auto vairs nebūs vajadzīgs, atstāt jebkurā vietā.

  • „Gudrās pilsētas”

Vairākām pasaules pilsētām, piemēram, Maskavai tiek izstrādāta vienota uzraugošā sistēma, kur viss saslēgts vienā tīklā, piemēram, luksofori, video novērošanas kameras u.c. Kaut kas līdzīgs no sērijas „Big brother is watching you” 🙂

CeBIT izstādē Mailigen piedalījās Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras organizētā Latvijas nacionālā stenda ietvaros. Līdzās SIA iMedia attīstītajam projektam Mailigen Latviju izstādē pārstāvēja vēl citi IT uzņēmumi: SIA Zabbix, SIA SWH SETS, SIA Karšu izdevniecība Jāņa sēta, SIA Digitālās Ekonomikas Attīstības Centrs (DEAC), SIA Interaktīvās Tehnoloģijas un SIA Solcraft.

CeBIT izstādē Mailigen pārsteidz ar vienotu platformu un iegūst Eiropas klientus
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Comments

Leave a comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2010-2019 Mailigen. Visas tiesības aizsargātas.