Daudz laimes, Mailigen! Infografika: Mailigen pamatvērtības

Šomēnes Mailigen svin savu septīto dzimšanas dienu! Septiņos gados esam izauguši no neliela startup uzņēmuma līdz tirgus līderim ar filiālēm četrās valstīs. Šajos 84 mēnešos esam piegādājuši miljoniem e-pastu iesūtnēs un palīdzējuši klientiem sasniegt savus biznesa mērķus. 2555 dinamiskās dienās esam attīstījuši savu sistēmu, pievienojuši jaunas funkcijas un palīdzējuši klientiem vairot konversijas. Un aptuveni 2,5 tūkstošus stundu esam dzīvojuši saskaņā ar mūsu četrām pamatvērtībām.

Lai arī mūsu spēks ir tehnoloģijas, mūsu pamats vienmēr būs mūsu cilvēki un tas, kam mēs ticam. Esam izklāstījuši mūsu galvenās vērtības infografikā, lai parādītu Tev, kādus labumus gūst Mailigen ģimenes locekļi.

Pēc piecus gadus ilgas kāpšanas e-pasta mārketinga kalnā, mēs sapratām, ka esam kas vairāk par parastu e-pasta mārketinga uzņēmumu. Aiz katra mūsu klienta un e-pasta kampaņas ir stāsts. Runa ir par cilvēkiem, kas stāv aiz katra biznesa, un viņu smago ceļu uz panākumiem. Mēs parādām savu īsto balsi un atklājam savas pamatvērtības, lai sniegtu mentora atbalstu tiem, kuri ir ceļā uz savu mērķu sasniegšanu.

Četras Mailigen pamatvērtības

Mēs piedāvājam iepazīties ar mūsu 4 galvenajām vērtībām – Mailigen kodolu. Tās vienmēr bijušas ar mums, taču tagad tās redzamas pavisam skaidri. Apskati infografiku un uzzini vairāk par mūsu personību – tā Tu mūs iepazīsi tuvāk un atklāsi priekšrocības, ko sniedz darbs ar mums. Lai apskatītu infografiku, spied uz zemāk redzamā banera:

Ar lielu prieku atklājam Tev Mailigen personisko pusi. Kāds ir Tavs viedoklis par mūsu vērtībām?

Dalies savās pārdomās, izmantojot tēmturi #RiseAndTell.

Daudz laimes, Mailigen! Infografika: Mailigen pamatvērtības
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

© 2010-2019 Mailigen. Visas tiesības aizsargātas.