Izpilddirektora paziņojums: Mailigen pievienojas Pipedrive ģimenei!

 

Mailigen vārdā ar lepnumu un pozitīvu satraukumu vēlos paziņot, ka Pipedrive CRM sistēma, kuru novērtē kā Top 1 un izmanto vairāk kā 92000 uzņēmumi visā pasaulē, pārņem Mailigen.

Tā nav sagadīšanās, ka globāli veiksmīgais zīmols Pipedrive vērsās pie mums: šāds solis ne vien apstiprina, ka e-pasta mārketings ir svarīga daļa no veiksmīga pārdošanas procesa, bet arī demonstrē to, ka Pipedrive redz lielisku iespēju iegūt pieredzējušas mārketinga tehnoloģijas un komandu ar dziļām, specifiskām procesu zināšanām un ekspertīzi. 

Varu sniegt pavisam vienkāršu un īsu apkopojumu: divas ļoti atšķirīgas kompānijas pēc izmēra, betar līdzīgiem uzskatiem un kultūru ir apvienojušās, lai radītu pozitīvu sinerģiju, kas savedīs tuvāk kopā pārdošanas un mārketinga komandas, uzlabos pārskatāmību un caurspīdīgumu starp abām komandām, kā arī palīdzēs palieināt pārdošanas un biznesa sasniegumus kopumā.

Kā jau, iespējams, zināt, Mailigen ir SaaS (Software as a Service) kompānija, kas dibināta 2010.adā tepat Latvijā.  Šī apvienošanās liecina, ka vietējās tehnoloģijas sasniedz brieduma pakāpi un globālu uzņēmumu interese par Latvijas tehnoloģiju tirgu tikai augs.

Tuvākajos mēnešos plānojam palielināt Rīgas ofisu, komandu un turpināt savu ceļu pretī jaunu un vēl labāku rīku ieveišanai mūsu esošo un potenciālo klientu ērtībai.

Vēlos apliecināt Mailigen lojālos klientus, ka šīs pozitīvi satraucošās ziņas nemainīgi garantē augstus standartus, kā arī vēsta par spožāku nākotni. Mūs esošajiem klientiem šis nozīmē esošo procesu saglabāšanu, kas tiek papildināti ar jauniem resursiem un spēku! Vēl vairāk resursu rokas stiepiena attālumā un patiesi globāla pieeja būs redzama nemitīgi pilnveidotā lietotāju pieredzē un stabilākā, inovatīvākā produktā.

Nākamos pāris mēnešus mēs koncentrēsimies uz abu platformu integrēšanu un organizāciju apveinošanos, paturot prātā vienu mērķi – nodrošināt veiksmīgu klientu pieredzi. Esam patīkami satraukti, jo drīz nāksim klajā ar jaunu, augstvērtīgu piedāvājumu klientiem. Apvienošanās nodrošinās augstāku vērtību gan Pipedrive, gan Mailigen klientiem. 

Apvienojot spēkus ar Pipedrive, mēs savienosim divus spēcīgus produktus, piedāvajot saviem klientiem fokusētus un stabilākus pārdošanas un mārketinga risinājumus. Papildus tam abām kompānijām ir pasaules klases tehniskās komandas un lieliska komandu kulturālā saderība. 

Es turpināšu vadīt e-pasta mārketinga produkta attīstību Latvijā un kompānijas nosaukums tiks mainīts uz “Mailigen by Pipedrive”. Visi Mailigen darbinieki kļūs par daļu no Pipedrive globālās komandas, kurā ietilpst vairāk nekā 630 cilvēku no vairāk kā 50 valstīm. 

Esmu no sirds pateicīgs visiem Mailigen klientiem par atsauksmēm, ieteikumiem, uzslavām un, jā, arī par sūdzībām. 

Mailigen by Pipedrive fokusēsies uz vēl labākas e-pasta mārketinga pieredzes piegādi visiem saviem klientiem un uz nākotni, kurā pārdošanas un mārketinga komandas strādās vēl ciešāk kopā.

Lai uzzinātu vairāk, lasiet oficiālo preses relīzi šeit.

P.S. Esošie Mailigen un Pipedrive klientie var jau šodien izmantot divpusējo integrāciju Mailigen administrāijas panelī.

 

 

 

Ar pateicību visas Mailigen komandas vārdā,
Jānis Rozenblats | Izpilddirektors

 

Izpilddirektora paziņojums: Mailigen pievienojas Pipedrive ģimenei!
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Leave a comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2010-2019 Mailigen. Visas tiesības aizsargātas.