Kas ir e-pasta mārketings?

E-pasta mārketings ir viena no vissvarīgākajām mūsdienu biznesa satāvdaļām.
E-pasta mārketings ir tiešā mārketinga veids, kas popularizē produktu vai pakalpojumu. Mūsdienu biznesa vidē e-pastu mārketings ir viss ātrākais, efektīvākais un lētākais mārketinga veids. Katrs e-pasts tiek nosūtīts potenciālajam vai esošajam klientam ar mērķi uzlabot attiecības, palielināt ienākumus, kā arī veicināt klientu lojalitāti.

E-pasta mārketinga definīcīja
vienkārši un saprotami ir izskaidrota WikiPedia lapā:

E-pasta mārketingu lieto uzņēmumi, kas izmanto elektronisko e-pastu kā komerciālu saziņas līdzekli, mērķauditorijas piesaistei. Plašākā nozīmē, katrs e-pasts, kas tiek  nosūtīts potenciālajam vai esošajam klientam, var tikt uzskatīts par e-pasta mārketingu. Tomēr terminu parasti lieto attiecībā uz:

  • Sūtīt e-pastu, ar mērķi uzlabot uzņēmēja attiecības ar pašreizajiem vai potenciālajiem klientiem un veicināt klientu lojalitāti,
  • Sūtīt e-pastu, ar mērķi iegūt jaunus klientus vai pārliecināt esošos klientus iegādāties kaut ko atkārtoti,
  • E-pasta sūtījumam ir pievienota reklāma, kas tiek nosūtīta sadarbības partneriem vai klientiem,
  • E-pasta mārketings ir reklāmas vēstuļu sūtīšana interneta vidē.

Kāpēc izmantot e-pasta mārketinga Jūsu biznesā? Pateicoties e-pasta mārketingam Jūs varat sasniegt plašu auditoriju ar VIENU KLIKŠĶI! Papildus Jūs iegūstat izsmeļošu statistiku un atskaites par notiekošo kampaņu.

Lai iegūtu labāko no ik viena e-pasta ziņojuma, Jums tas jāpadara unikāls. Vienkāršs e-pasts ir garlaicīgs un ,,bez garšas’. Mūsdienās ir svarīgi, lai Jūsu produkti vai pakalpojumi būtu pēc iespējas aizraujošāki un interesantāki! Šodien e-pasts nav vairs tikai vinkāršs teksts – tas ir interesants, personalizēts, saistošs, aizraujošs ziņojums, kas nonāk līdz mērķētai auditorijai, kurai tas patiesi interesē. Visbeidzot, e-pasta mārketings piešķir vērtību laikam, kuru Jūs veltat darbam ar klientiem.

Jūsu produkts vai pakalpojums var sasniegt mērķi ar vienu klikšķi!

Kas ir e-pasta mārketings?
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

© 2010-2019 Mailigen. Visas tiesības aizsargātas.