Mailigen atver filiāli Ķīnā un intensificē eksportu uz Āziju

Latvijā izstrādātais e-pasta mārketinga serviss Mailigen šā gada septembrī ir atvēris filiāli Ķīnā, laužot stereotipus par Ķīnu kā tikai par pasaules lielāko eksportētāju un intensificējot Latvijas eksportu uz Ķīnu.

Mailigen Ķīnā

Kvalitātes ziņā apsteidzot Ķīnas vietējos pakalpojumu sniedzējus un veiksmīgi konkurējot ar lielajām starptautiskajām kompānijām, Latvijas uzņēmums sevi ir mēŗķtiecīgi pieteicis vienā no pasaules lielākajiem tirgiem.

Mailigen izpilddirektors Artūrs Bernovskis:

„Ķīna, kur vienas pilsētas IKP ir lielāks nekā Baltijas un Polijas IKP kopā, ir viena no pasaules visstraujāk augošajām valstīm, īpaši interneta biznesa jomā. Jau šodien Ķīna apsteidz ASV interneta lietotāju skaita ziņā. Līdz šim Ķīnā bija iesakņojies nepareizs priekšstats par e-pasta mārketingu kā par uzmācīgas un nevēlamas informācijas saņemšanu jeb tā dēvēto „spamu”. Taču pamazām biznesa domāšana pietuvinās rietumiem un aug pieprasījums pēc augstas kvalitātes e-pasta mārketinga pakalpojumiem, kas paredz darbu ar lojālu mēŗķauditoriju, kurai tiek piegādāta informācija, kas tai ir interesējoša un noderīga. Vairums Ķīnas vietējo e-pasta mārketinga servisu neatbilst staptautiskajiem standartiem, savukārt starptautiskie spēlētāji pārsvarā koncentrējas uz angliski runājošajām valstīm, līdz ar to Ķīnā redzam brīvu nišu un lielu eksporta potenciālu. Latvija nekad nespēs konkurēt ar Ķīnu preču vai citu materiālu resursu eksportā. Taču labi izstrādāti zīmoli, zināšanas un kvalitatīvi pakalpojumi ir Latvijas stiprā puse, ko varam veiksmīgi eksportēt.”

Jau kopš Mailigen darbības sākuma 2010. gada martā uzņēmums ir apzināti virzījies uz ārējo tirgu apguvi, un šobrīd Latvijas klientūra Mailigen servisam veido vien 10% no kopējā klientu skaita, pārējie 90% ir ārvalstu klienti. No tiem aptuveni puse ir klienti no ASV, taču ļoti strauji aug tieši Āzijas klientu īpatsvars, kas arī ir iemesls, kāpēc Ķīna tika izvēlēta par uzņēmuma pirmās ārvalstu filiāles mājvietu.

Jaunā Mailigen pārstāvniecība Āzijā atrodas Ķīnas galvaspilsētas Pekinas mediju rajonā, kur notiek intensīvs darbs pie e-pasta mārketinga pakalpojumu nodrošināšanas ķīniešu valodā. Patlaban Ķīnā darbu ir uzsākusi jauna Mailigen programma, kas nodrošina par 30% augstāku piegādāto e-pastu servisu nekā vidējie vietējo konkurentu rādījumi.

Darbu ir uzsākusi arī Mailigen mājas lapa ķīniešu valodā www.mailigen.cn

Mailigen atver filiāli Ķīnā un intensificē eksportu uz Āziju
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Comments

Leave a comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2010-2019 Mailigen. Visas tiesības aizsargātas.