Mailigen ierindojas starp Latvijas uzslavētākajiem servisiem

Šogad pirmo reizi kampaņā „Uzslavē labu servisu!” B2B uzņēmumu kategorijā piedalījās e-pasta mārketinga serviss Mailigen, iekļūstot Latvijas uzslavētāko servisu vidū.

Mailigen augstu atzinību izteikuši ne tikai klienti, bet arī sadarbības partneri, tostarp kampaņas „Uzslavē labu servisu!” informatīvais partneris Lursoft IT piešķīris Mailigen speciālbalvu kā dalībniekam ar lielāko publicitātes pieaugumu kampaņas laikā, proti, 2012. gada martā.

Mēs sakām lielu paldies Lursoft IT par īpašo balvu un, protams, mūsu klientiem, kas mūs tik augstu novērtējuši. Līdzās augstas kvalitātes servisa nodrošināšanai liela daļa mūsu darba veltīta tieši sabiedrības informēšanai un izglītošanai par to, kas ir profesionāls un kvalitatīvs e-pasta mārketings un kā to pareizi izmantot kopējā mārketinga stratēģijā. Līdz ar to publicitāte mums nozīmē ne tikai zīmola atpazīstamību, bet arī izglītotu sabiedrību, saka Mailigen sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Bizune.

Ar to, kādos medijos paviesojusies Mailigen komanda, varat iepazīties Mailigen sociālo tīklu galerijās Twitter, Facebook, Draugiem.lv.

Kampaņa „Uzslavē labu servisu!” norisinājās marta mēnesī, kura laikā Labsserviss.lv komanda aicināja jebkuru Latvijas iedzīvotaju iesaistīties un novērtēt labo apkalpošanu, uzslavējot uzņēmumus, kas sniedz pakalpjumus gan privātpersonām, gan juridiskām personām, kā arī valsts un pašvaldību iestādes.

Ar visiem uzslavētākajiem Latvijas uzņēmumiem varat iepazīties Labsserviss.lv mājaslapā.

Mailigen ierindojas starp Latvijas uzslavētākajiem servisiem
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Comments

Leave a comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2010-2019 Mailigen. Visas tiesības aizsargātas.