Mailigen parakstīšanās anketas ievietošana uzņēmuma Facebook lapā

Parakstīšanās anketas, ko var ievietot uzņēmuma mājas lapā vai blogā, ir ļoti labs veids, kā piesaistīt jaunu mērķauditoriju un palielināt datu bāzi ar e-pastu ierakstiem. Tomēr uzņēmuma blogs un mājas lapa nav vienīgās interneta vietnes, kurās var ievietot Mailigen parakstīšanās anketu.

Uzņēmuma jaunumu parakstīšanās anketu var ievietot arī sociālajā tīklā Facebook. Līdz ar to parakstīšanās vairs nav statisks, bet gan dinamisks process, jo jaunās mērķauditorijas veidošanu var pozitīvi ietekmēt draugi, radi un visi pārējie, kas jau seko uzņēmuma jaunumiem Facebook lapā.

Mailigen parakstīšanās anketu Facebook lapā var ievietot divos veidos: izmantojot kādu no Facebook HTML aplikācijām vai arī izmantojot Mailigen API (vairāk par API), sasaistot to ar kādu īpaši izstrādātu aplikāciju, ar kuras palīdzību var iegūt lietotāja e-pastu un to saglabāt Mailigen datubāzē.

Facebook HTML aplikācijas

Lai Facebook lapā ievietotu parakstīšanās anketu, ir nepieciešama kāda no aplikācijām, kas ļauj iekopēt HTML kodu uzņēmuma Facebook lapā. Viena no populārākajām šāda veida aplikācijām ir Static HTML: iFrame Tabs. Šai aplikācijai ir pieejami arī papildu varianti, ar kuru palīdzību var veidot izvēlnei citas ikonas, pievienot papildu sadaļas u.tml. Pēc aplikācijas pievienošanas atliek tikai iekopēt Mailigen anketas HTML kodu, un parakstīšanās anketa ir gatava.

Static HTML aplikācijas pievienošana

Mailigen parakstīšanās anketas kodu var iegūt, ja Mailigen sistēmā tiek atvērts saraksts, ar kuru tiks sasaistīta šī parakstīšanās anketa, un pēc tam tajā tiek atvērta sadaļa “Parakstīšanās anketas”. Šajā sadaļā var pievienot jaunus anketas laukus, izmainīt dizainu, bet, izvēloties apakšizvēlnē “HTML embed kods”, atvērsies sadaļa, kurā būs pieejams anketas HTML, ko attiecīgi var pārkopēt uz Facebook lapas laukiem.

Vizualizācija HTML koda dabūšanai no Mailigen platformas

1. Lai aktivizētu aplikāciju, nepieciešams apmeklēt aplikācijas Facebook lapu un aktivizēt to, nospiežot uz “Add Static HTML to a page”.

2. Nākošajā lapā parādīsies logs ar aicinājumu izvēlēties Facebook lapu (izvēlies sava uzņēmuma lapu), kurai aktivizēt šo aplikāciju.

Vizualizācija lapas izvēlēšanai FB

3. Pēc aplikācijas pievienošanas lapa tiks pāradresēta uz uzņēmuma Facebook lapu. Tajā būs redzamas divas pogas, no kurām jāizvēlas “Set up tab”.

Vizualizācija 3. solim

4. Pēc tam atvērsies sadaļa ar lauku, kurā iekopēt parakstīšanās anketas kodu.

Vizualizācija 4. solim

 

5. Pēc tam nepieciešams veikt izmaiņas saitēs. Esošās saites “http://…” jānomaina uz “https“//…”.

Vizualizācija 5. solim

6. Kad anketa ir pievienota, atliek tikai nomainīt izvēlnes tekstu, piemēram, uz “E-pasta jaunumi”. Lai veiktu šīs izmaiņas, Facebook lapas uzstādījumos nepieciešams apmeklēt aplikāciju sadaļu, kurā pie Static HTML aplikācijas būs redzama saite “Edit”, uz kuras uzspiežot, būs iespējams izlabot aplikācijas uzstādījumus, t.i. nomainīt sadaļas tekstu.

Parakstīšanās anketas pievienošana ar Mailigen API

Mailigen parakstīšanās anketas pievienošana ar HTML aplikācijas palīdzību ir viens no vienkāršākajiem veidiem, ko var veikt bez priekšzināšanām web izstrādē. Turklāt, ja ir nelielas zināšanas saistībā ar web dizainu un HTML valodu, tad šai anketai iespējams izveidot arī unikālu dizainu.

Savukārt daudz radošāks risinājums ir parakstīšanās iespējas pievienošana kādai interesantai Facebook aplikācijai vai spēlei; piemēram, lai izmantotu aplikāciju, ir nepieciešams pierakstīties jaunumu saņemšanai. Šāds risinājums iespējams, sasaistot Mailigen API ar Facebook aplikāciju.

Vēl plašākas Mailigen API iespējas

Ar Mailigen API var paveikt daudz vairāk nekā tikai iegūt jaunus kontaktus. Ja tā ir spēle, tad ir iespējams nosūtīt spēles rezultātu uz e-pastu. Ja tas ir interneta veikals, tad būs iespējams nosūtīt rēķinu par pirkumu, veikt kategorijai atbilstošu segmentēšanu vai arī nosūtīt uz e-pastu piedāvājumus, kas saistīti ar konkrēto pirkumu. Tāpat iespējams arī veikt lietotāja sasaisti ar šo konkrēto aplikāciju, piemēram, izplatīt paziņojumu par spēlē iegūto rezultātu, šādā veidā radot vīrusveidīgu informācijas izplatību, piesaistot arvien jaunus aplikācijas lietotājus un līdz ar to arī jaunus kontaktus e-pasta mārketinga kampaņām.

Ja vēlies uzzināt vairāk par Mailigen sasaisti ar Facebook vai arī izmantot Mailigen API kādā no saviem projektiem, sazinieties ar mums, un mūsu atbalsta kolektīvs un programmētāji palīdzēs īstenot Tavas ieceres.

Mailigen parakstīšanās anketas ievietošana uzņēmuma Facebook lapā
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Comments

Leave a comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2010-2019 Mailigen. Visas tiesības aizsargātas.