Mailigen pievienojas CJ.com partneru tīklam

Šī gada 4. aprīlī Mailigen pievienojās Commission Junction (CJ.com) partneru tīklam, un līdz ar to Mailigen affiliate programma tagad ir pieejama arī visiem tiem affiliate mārketeriem, kuri jau izmanto Commision Junction affiliate tīklu.

Commision Junction ir viens no pasaules populārākajiem affiliate mārketinga tīkliem, un to apliecina tas, ka tajā ir reģistrējušies lielākā daļa pasaules affiliate mārketinga profesionāļu. Tāpat arī zīmīgi ir tas, ka nesenā Website Magazine izdevumā šis affiliate tīkls ir atzīts par vienu no 50 pasaules interneta profesionāļu zīmoliem.

Mailigen dalība Commision Junction affiliate tīklā ir kvalitātes apliecinājums, jo katrs pieteikums šajā affiliate tīklā tiek rūpīgi izvērtēts, bet neatbilstošas produkta kvalitātes gadījumā pieteikums tiek noraidīts.

Priekšrocības, iesaistoties Mailigen partnerprogrammā

Mailigen piedāvā 30% mūža komisijas maksu par katru darījumu, ko veic klienti, kas atnākuši caur affiliate partneru saitēm. Salīdzinājumā ar citām e-pasta mārketinga affiliate programmām, Mailigen piedāvā vienus no izdevīgākajiem nosacījumiem industrijā. Ja citām affiliate programmām komisijas tiek maksātas tikai par reģistrāciju vai pirmo maksājumu, tad izmantojot Mailigen affiliate programmu, šī komisija tiek maksāta tik ilgi, kamēr vien piesaistītais klients izmanto Mailigen platformu.

Piemērs:

Ja caur affiliate saiti kāds kļūst par Mailigen klientu un izmanto populārāko plānu, maksājot 12.5 Ls/mēnesī, tad partneris no šīs summas saņem 3.53 Ls/mēnesī. Bet, ja klients paliek pie mums gadu, jūs jau esat nopelnījis 45 latus!

Tas protams attiecas tikai uz vienu klientu, bet ja to ir vairāk, tad attiecīgi naudas summa proporcionāli paliek lielāka.

Turklāt šeit noteikti jāpiebilst, ka minētais piemērs attiecas tikai uz klientiem, kuri izmanto tikai mazāko Mailigen maksājumu plānu, bet, ja tiek piesaistīti klienti, kuriem datubāzē ir vairāki desmiti vai simti tūkstoši e-pastu, tad ir iespējams nopelnīt 20 Ls mēnesī un pat vairāk tikai par vienu piesaistīto klientu.

Starp citu, Commision Junction tīklā Mailigen ir vienīgais e-pasta mārketinga serviss, kas piedāvā šādus izdevīgus nosacījumus.

Kā kļūt par Mailigen partneri?

Lai kļūtu par partneri Commision Junction tīklā, ir nepieciešams reģistrēties www.cj.com un sadaļā ‘Get Links’ meklēšanas lodziņā vienkārši ir jāieraksta ‘Mailigen’, un jāuzklikšķina uz pogas ‘Apply to Program’.

Iespējams, ka Latvijas partneriem, kuri neizmanto cj.com, tomēr būs izdevīgāk izmantot Mailigen atsevišķo partnerprogrammu. Izmantojot Mailigen atsevišķo programmu, nauda tiek pārskaitīta jau nākamajā mēnesī.

Vēl noteikti būtu jāpiebilst, ka kopš šī gada Mailigen affiliate programmu vada Infinitum 8 affiliate menedžeris Arnis Supe, un ja ir nepieciešams, tad droši var konsultēties arī ar Aigaru Armanovu vai sazināties ar Mailigen kolektīvu.

Vairāk par Mailigen pievienošanos cj.com tīklam lasiet arī webmarketing.lv blogā.

Mailigen pievienojas CJ.com partneru tīklam
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

© 2010-2018 Mailigen. Visas tiesības aizsargātas.