Mailigen sistēmas jaunumi: vizuālais HTML redaktors; konkrētu segmentu neiekļaušana kampaņās; jauni automatizācijas nosacījumi un atskaites

Mailigen komandā šovasar iet karsti un rosīgi, jo mūsu klienti čakli sūta e-pastus arī gada siltajos mēnešos. Jūnijs un jūlijs mums bija ļoti produktīvi mēneši, tāpēc vēlamies Tev pastāstīt par nesen ieviestajām funkcijām un sistēmas uzlabojumiem.

Izvēlies neiekļaut adresātus e-pasta kampaņā

Tagad Tu vari izslēgt jebkuru adresātu sarakstu no konkrētās e-pasta kampaņas saņēmējiem ar viena klikšķa palīdzību. Šis atjauninājums bija ļoti pieprasīts no tādu klientu puses, kuri strādā ar vairākiem sarakstiem vai aktīvi segmentē savu datubāzi.

Segmentu izkļaušanas piemērs

Lai izmēģinātu šo funkciju, izveido jaunu e-pasta kampaņu un dodies uz otro soli, kur vari izvēlēties saņēmējus. Spied pogu NEIEKĻAUT pie tā saraksta vai saņēmēju segmenta, kam nevēlies sūtīt šo kampaņu. Tas arī viss!

Vienkāršs izmantošanas piemērs: iedomājies, ka Tu piedāvā saviem abonentiem reģistrēties konferencei. Turpmākajās kampaņās vari neiekļaut tos, kuri jau ir apstiprinājuši savu dalību, lai viņi vairs nesaņemtu atgādinājumu e-pastus. Vienkārši izvēlies neiekļaut segmentu “field value RSVP=Yes”.

Uzzini vairāk šajā rakstā (angļu val.).

Vizuālais HTML koda redaktors

Šis rīks ir domāts e-pasta mārketeriem, kuri pārzina HTML, kā arī pieredzējušiem šablonu kodētājiem. Koda redaktors dod pilnīgu kontroli pār katru pikseli e-pastā un līdz ar to – lielāku elastību.

Html koda redaktora piemērs

Sāc no nulles vai iekopē sava e-pasta šablona HTML kodu vienā ekrāna pusē un vienlaikus redzi rezultātu otrā pusē, kamēr rediģē kodu. Tavs e-pasta kods netiks nekādā veidā modificēts un šablons tiks izsūtīts tieši tāds, kādu to izveidoji.

Lasi īsu rakstu par šo rīku (angļu val.) vai izmēģini redaktoru tagad.

Papildu nosacījumi automatizācijai + stabilitāte un labotas nepilnības

Tikko esam ieviesuši vērtīgu uzlabojumu vienai no mūsu svarīgākajām funkcijām – automatizācijas sēriju veidošanas rīkam. Tagad mūsu klienti var izvēlēties lauka vērtības saskaņošanas kritēriju IF nosacījumā.

Papildus IF lauku piemērs.
Tagad vari veidot vēl pielāgotākas automatizācijas sērijas, izmantojot vienu no šīm IF lauka vērtībām: ir; nav; satur; nesatur; sākas ar; beidzas ar noteiktu vārdu vai simbolu. Tāpat esam uzlabojuši notikumu izsekošanas sistēmu – kad abonents tiek izņemts no segmenta, tas tiks izņemts arī no automatizācijas sērijas.

Pārbaudi, vai Tavām automatizācijas sērijām nav nepieciešami uzlabojumi.

Pilns piegādāto e-pastu saraksts automatizācijas atskaitēs

Šis ir ļoti noderīgs uzlabojums, jo nepieļauj nekādus minējumus par to, kurš abonents saņēma katru sērijas e-pastu.

Piegāžu atskaites piemērs
Papildus ierastajai atvēršanas, klikšķu, nepiegādāto e-pastu un atrakstīšanās statistikai, esam ieviesuši Piegādāto e-pastu sadaļu, kas uzrāda visu nosūtīto, piegādāto un nepiegādāto e-pastu sarakstu vienā skatā. Tātad Tu vari precīzi redzēt, kurš ir saņēmis automātisko ziņu katrā konkrētajā sērijā.

Apskati, kuri abonenti ir saņēmuši Tavus automatizācijas e-pastus.

Kopē klientu sarakstus ar vai bez abonentiem

Šis ir neliels, bet ļoti noderīgs uzlabojums, kas dod iespēju izvēlēties – kopēt sarakstu ar vai bez abonentiem. Lietotājiem mēdz būt atšķirīgas vajadzības, tāpēc mēs dodam Tev izvēli.

Sarakstu kopēšanas piemērs
Kopējot abonentu sarakstu, tā uzstādījumi, vienotie lauki vai pielāgotie lauki tiks nokopēti, lai Tev nebūtu vēlreiz jāiet cauri tiem pašiem soļiem un iestatījumi jāveido no jauna.

Drīzumā…

Šie ir ievērojamākie pēdējā laika uzlabojumi Mailigen platformā, taču mūsu komanda katru nedēļu nāk klajā ar lielākiem vai mazākiem atjauninājumiem.

Šobrīd strādājam pie nozīmīga uzlabojuma Drag and Drop šablonu redaktora teksta blokiem. Jau drīz tekstu varēs kopēt, saglabājot formatējumu saitēm, uzskaitījumam un tekstam. Es zinu, ka daudzi no mūsu klientiem ļoti gaida šo uzlabojumu.

Esam pateicīgi par atbalstu un pozitīvajām atsauksmēm, ko daži no jums snieguši pēc tam, kad ievērojuši mūsu nesen veiktos uzlabojumus.

Droši raksti savus komentārus un ieteikumus komentāros zem raksta, vai arī sazinies ar mums sev ērtā veidā. Jo tikai kopā mēs varam padarīt Mailigen vēl labāku.

Vēlam Tev kārtīgi izbaudīt beidzot silto vasaru!

Mailigen sistēmas jaunumi: vizuālais HTML redaktors; konkrētu segmentu neiekļaušana kampaņās; jauni automatizācijas nosacījumi un atskaites
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

© 2010-2019 Mailigen. Visas tiesības aizsargātas.