Mailigen startē Igaunijā ar Mailigen.ee igauņu valodā

Šā gada oktobrī Latvijā izstrādātais e-pasta mārketinga serviss Mailigen ir uzsācis intensīvu Igaunijas tirgus apguvi, laižot klajā jauno Mailigen mājas lapu igauņu valodā www.mailigen.ee.

Igaunijas uzņēmumi jau labu laiku ir papildinajuši Mailigen ārvalstu klientūru, taču, pastāvīgi pieaugot klientu skaitam kaimiņvalstī, tika nolemts rūpīgāk pievērsties šim tirgum.

Mailigen izpilddirektors Artūrs Bernovskis:

„Igauņi vienmēr ir bijuši vērsti uz tehnoloģisku jaunumu apgūšanu. Viņi augstu vērtē jaunāko e-pasta mārketinga tendenču iekļaušanu kopējā mārketinga stratēģijā, līdz ar to Igaunijā redzam perspektīvu tirgu, kur startēt ar nupat izstrādātajām unikālajām sistēmas funkcijām.”

Esošie Igaunijas klienti, kā Jetpak.ee priecājas par iespēju lasīt par jaunākajiem Mailigen rīkiem dzimtajā igauņu valodā, kas neapšaubāmi intensificēs pakalpojumu izmantošanu. Turklāt veicinās interesi par e-pasta mārketinga servisa izmantošanu arī citiem jauniem kaimiņvalsts klientiem.

Jau kopš Mailigen darbības sākuma uzņēmums ir apzināti virzījies uz ārējo tirgu apguvi, un šobrīd Latvijas klientūra Mailigen servisam veido vien 10% no kopējā klientu skaita, pārējie 90% ir ārvalstu klienti. No tiem liela daļa uzņemjumu ir no ASV un Āzijas, tostarp Ķīnā atvērta Mailigen pirma ārvalstu filiāle. Patlaban mērķtiecīgi ir uzsākta Krievijas tirgus apguve, Mailigen komandai piedaloties starptautiskajā e-pasta mārketinga konferencē „Mailing Conference 2011”.

Mailigen startē Igaunijā ar Mailigen.ee igauņu valodā
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Leave a comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2010-2019 Mailigen. Visas tiesības aizsargātas.