Top 10 iespējas, ko piedāvā Mailigen interneta aptaujas

Mailigen aptaujas internetāAptaujas internetā ir ļoti ērts veids, kā, ieguldot nelielus līdzekļus, var veikt savu klientu un kontaktu aptauju. Veicot aptaujas internetā, ir iespējams uzzināt savas mērķauditorijas viedokli ne tikai par produktu vai pakalpojumu kvalitāti, bet arī iegūt reālus datus, kas var palīdzēt segmentēt respondentus grupās, balstoties uz sniegtajām atbildēm, līdz ar to radot iespējas daudz atbilstošāku e-pastu sūtīšanai.

Līdz šim interneta aptauju servisi ir piedāvājuši tehniskos risinājumus saistībā ar aptauju izveidošanu, tomēr pēc aptaujas izveidošanas rodas jautājumi, kādā veidā šo aptauju piedāvāt mērķauditorijai vai klientiem, un kādā veidā veikt rezultātu analīzi un publicēšanu? Līdz ar to jāmeklē daudzi papildus risinājumi, kas veicinātu aptaujas izplatīšanu, aizpildīšanu un rezultātu publicēšanu.

Ar Mailigen interneta aptaujām nav nepieciešams meklēt papildus risinājumus. Mailigen ne tikai nodrošina aptaujas sasaisti ar klientu datubāzi, bet arī nodrošina aptaujas izsūtīšanu, autoatbildētāju izsūtīšanu, automatizētu aptauju rezultātu sinhronizāciju ar klientu datubāzi, un daudzas citas lieliskas iespējas. Tieši tādēļ šajā rakstā aprakstīsim Top 10 iespējas, ko spēj nodrošināt tikai Mailigen mārketinga platforma.

1. Iekļaujiet aptauju Jūsu ikmēneša jaunumu vēstulēs

Jaunumu vēstules parasti ir regulārs process, un bieži vien katram uzņēmumam ir sava jaunumu vēstuļu izsūtīšanas statēģija un sūtīšanas biežums. Tā kā jaunumu vēstules tiek izsūtītas regulāri, tad šis ir arī lielisks veids kā regulāri iegūt atsauksmes no klientiem. Nepieciešams tikai pievienot saiti uz Mailigen interneta aptauju jaunumu vēstules sānmalā vai arī vēstules saturā, iekļaujot arī nelielu aicinājuma tekstu ar skaidrojumu, kādēļ šī aptauja būtu jāaizpilda. Līdz ar to, lieki netērējot laiku, tiek nodrošināta iespēja saņemt regulāras atsauksmes no klientiem vai jaunumu saņēmējiem. Protams, ka ne visi aizpildīs šo aptauju. Tomēr, piedāvājot papildus vērtību, piemēram, atlaidi vai iespēju piedalīties konkursā, tā var būt papildus motivācija aizpildīt šo interneta aptauju.

2. Uzstādiet autoatbildētāju ar saiti uz aptauju, lai saņemtu atsauksmes no jaunajiem saņēmējiem vai klientiem

Protams, ka parakstīšanās anketas nav domātas, lai ar to palīdzību iegūtu detalizētu informāciju, kur nu vēl iegūtu komentārus vai atsauksmes par savu uzņēmumu vai zīmolu. Tieši tādēļ parakstīšanās anketas vajadzētu izmantot tikai jauna saņēmēja iegūšanai. Turpretī, lai iegūtu papildus informāciju par šo jauno saņēmēju vai klientu, noteiktu laiku pēc parakstīšanās var tikt izsūtīts e-pasta autoatbildētājs. Piemēram, vienu dienu pēc parakstīšanās Jūs nosūtat automatizētu e-pastu ar klienta ieradumu aptauju, sakot, ka šī informācija tiks izmantota kvalitatīvāku pakalpojumu sniegšanai. Turklāt, izmantojot aptaujas atbilžu un e-pastu datubāzes sinhronizācijas iespēju, aptaujas datus var automātiski iekļaut uzreiz datubāzē, lai pēc tam tos izmantotu augstas kvalitātes segmentu veidošanai.

3. Uzlabojiet efektivitāti, sūtot aptaujas tikai konkrētiem segmentiem

Protams, ka viena no Mailigen priekšrocībām attiecība pret citiem interneta aptauju servisiem ir e-pastu saņēmēju datubāzes sasaiste ar aptaujas respondentu datubāzi. Būtībā tiek izmantota viena kopīga CRM (customer relationship management) sistēma, līdz ar to aptaujas dati tiek izmantoti, lai veidotu segmentus e-pasta mārketinga kampaņām, bet kampaņu rezultāti – lai sūtītu respondentiem pēc iespējas atbilstošākas aptaujas. Šāda kopīga CRM sistēma garantē augstas kvalitātes mārketinga kampaņas un aptauju rezultātus, jo tiek izmantoti arī kopīgi mērķauditorijas segmenti, kā arī rezultāti ļauj veikt papildus saņēmēju datubāzes optimizāciju, lai veidotu vēl atbilstošākus segmentus.

4. Saņemiet atsauksmes pēc pirkuma veikšanas

Protams, ka viens no vislabākajiem veidiem, kā uzzināt klienta domas par jūsu produktiem vai pakalpojumiem, ir aptaujas izsūtīšana uzreiz pēc pirkuma veikšanas, vai arī uzstādot autoatbildētāju, kas tiks nosūtīts vēlāk, lai pirms tam klients uzspētu šo produktu vai pakalpojumu arī izmēģināt. Šādas aptaujas izsūtīšana var būt labs veids, lai iegūtu klienta domas un atsauksmes, kas ļaus uzlabot savu piedāvājumu kvalitāti.

Šādu iespēju nodrošina Mailigen API iespēja. Pēc pirkuma veikšanas ar Mailigen API var nodot nepieciešamo vaicājumu, kā rezultātā ir iespējams izsūtīt attiecīgu autoatbildētāja vēstuli vai arī pievienot klientu kādā konkrētā segmentā.

5. Ievietojiet saiti uzņēmuma mājaslapā vai izplatiet to sociālajos medijos

Lai iegūtu regulāras atsauksmes, saiti uz aptauju ir iespējams pievienot arī uzņēmuma mājaslapā, papildinot to ar motivējošu aicinājumu. Alternatīvs veids, ka iegūt respondentus, ir aptaujas saites izplatīšana sociālajos medijos. Tā kā sociālajos medijos informācija var izplatīties vīrusveidīgi, tad tas var būt labs veids kā iegūt ne tikai respondentus aptaujai, bet arī pamudināt šos respondentus pierakstīties uzņēmuma saņēmēju sarakstam.

Šādu iespēju nodrošina anonīmo respondentu atbilžu saglabāšana, kā arī parakstīšanās anketas pievienošanas iespēja aptaujas beigās. Nepieciešams izveidot tikai kādu konkursu, atlaides piedāvājumu, vai kāda cita veida pamudinājumu, un šī parakstīšanās anketa aptaujas beigās var būt labs veids, kā iegūt jaunu e-pasta saņēmēju vai pat klientu.

6. Pievienojiet sociālās ieteikumu saites ar aptaujas saiti

Sūtot aicinājumu aizpildīt aptauju, protams, ir iespējams pievienot sociālās ieteikumu saites (Facebook, Twitter utt.), lai saņēmējs šo vēstuli varētu ieteikt draugiem. Tomēr vēl veiksmīgāks risinājums būs tad, ja šīs ieteikumu saitas tiks izmantotas, lai ieteiktu nevis izsūtīto vēstuli, bet gan novirzītu interesentus uz aptaujas lapu. Ar Mailigen interneta aptaujām tas ir iespējams. Un arī šis var būt labs veids, kā piesaistīt jaunus aptaujas respondentus un jaunus uzņemuma e-pasta jaunumu saņēmējus.

7. Mailigen aptaujas iekļaušana uzņēmuma mājaslapā & Facebook profilā

Būtībā aptaujas saite ļauj aizpildīt aptauju lapā, kas atrodas uz Mailigen servera. Savukārt Mailigen aptaujas, izmantojot embed kodu, ir iespējams iestrādāt arī uzņēmuma mājaslapā un pat Facebook lapā (izmantojot Facebook iFrame aplikāciju), kas var būt labs papildus veids, kā pielāgot aptaujai ne tikai atbilstošu dizainu, bet arī uzrunāt mājaslapas un Facebook profila apmeklētājus daudz ērtākā veidā.

8. Aptaujas datu segmentēšana

Pēc aptaujas izsūtīšanas un datu novērtēšanas ir svarīgi arī veidot mērķauditorijas grupas atbilstoši šiem datiem. Veicot atlases procesu, ir iespējams uzstādīt datu atlases filtru, kas ir atbilstošs konkrētām atbildēm, lai šīs datu atlases rezultātā izveidotos segmentus pēc tam saglabātu, ko pēc tam var izmantot atbilstošāku e-pasta mārketinga kampaņu sūtīšanai.

9. Aptaujas datu publicēšana un eksportēšana

Pēc katras aptaujas aizpildīšanas datus ir iespējams publicēt, saņemot pretī saiti, kurā būs iespējams publiski apskatīt aptaujas rezultātus. Šo saiti, protams, nākamajās jaunumu vēstulēs var nosūtīt respondentiem, vai arī izplatīt uzņēmuma mājaslapā un nopublicēt sociālajā profilā.

Savukārt aptaujas datu eksportēšana piedāvā arī papildus iespējas, kā, piemēram, datu atlasi pirms eksportēšanas. Šāda veida datu atlase ļaus eksportēt atbilstoši aptaujas rezultātiem tikai konkrētu mērķauditorijas grupu, līdz ar to atvieglojot darbu ar datu apstrādi.

10. Aptaujas rezultātu sinhronizācija ar kontaktu datubāzi

Aptaujas rezultātu sinhronizācija ar datubāzi ir lielisks veids, kā veikt automatizētu segmentēšanu. Piemēram, saņemot regulāri aizpildītas aptaujas, nebūtu slikti, ja kāda no atbildēm uzreiz tiktu pievienota šī respondenta datubāzē. Mailigen piedāvā šāda veida iespēju; aptaujas atbildes tiks automātiski iekļautas saņēmēja datubāzē, kā arī tiks automātiski nodrošināta šī respondenta iekļaušana kādā no segmentiem, atbilstoši aptaujas atbildei. Process ir pilnībā automatizēts, līdz ar to vienreiz uzstādot automatizēto segmentēšanas sistēmu, vairs nav nepieciešams lieki patērēt laiku, un atliek tikai vērot, kā veidojas mērķauditorijas segmenti (vairāk par Mailigen automatizēto segmentēšanu ar interneta aptaujām var lasīt šajā rakstā).

Kopsavilkums

Šīs ir top 10 iespējas, ko spēj nodrošināt Mailigen mārketinga platforma, bet realizēt tās ir iespējams gandrīz katram mērķim vai vajadzībām. Tomēr, tas nenozīmē, ka šīs ir vienīgās Mailigen interneta aptauju iespējas. Patiesībā iespēju ir daudz vairāk, un viss ir atkarīgs tikai no realizējamās mārketinga kampaņas un tās oriģinalitātes.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par visām Mailigen interneta aptauju iespējām – sazinieties ar mūsu konsultantu un mēs labprāt Jums palīdzēsim izveidot pirmo aptauju, to publicēt un sagrupēt kontaktus pēc nepieciešamības!

Top 10 iespējas, ko piedāvā Mailigen interneta aptaujas
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Comments

Leave a comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2010-2019 Mailigen. Visas tiesības aizsargātas.