Vairāku lietotāju konts: labākais veids, kā mārketinga komandai sadarboties

Pat dižākajiem mārketeriem dažkārt vajadzīga palīdzība, vai ne? Mēs zinām, cik atšķirīgas mēdz būt mārketinga komandas un ka uzņēmumi vēlas piesķirt darbiniekiem atšķirīgas konta lietošanas tiesības. Tāpēc esam radījuši vairāku lietotāju kontu, lai visa mārketinga komanda varētu strādāt efektīvi vienkopus!

Tas ir mūsu lielākais funkciju jaunums 2015. gadā! Un, ja tavās e-pasta mārketinga aktivitātēs iesaistīts vairāk nekā viens cilvēks, šis ir tieši tev!

Iedomājies, ka tavs web dizaineris vai tekstu autors grib veikt pēdējās korekcijas e-pasta vēstulei, ko tu jau gatavojies izsūtīt. Vai arī jūs esat vairāki cilvēki mārketinga aģentūrā, kas strādā ar klientu e-pasta kampaņām. Vai arī tavs klients vēlas redzēt pēdējās izsūtītās kampaņas rezultātus reālajā laikā. Tu labprāt iedotu sava konta pieeju, taču tu negribi, lai viņi redz citas kampaņas, piekļūst rēķiniem, konta uzstrādījumiem u.c. Vai arī gluži vienkārši negribi, lai kāds tavā kontā uztaisa nekārtību.

Izklausās pazīstami? Tad lasi rakstu tālāk un uzzini par risinājumu!

Mailigen Multi User funkcija

Kas ir vairāku lietotāju menedžments? Viens konts visai komandai!

Īsumā, vairāku lietotāju menedžments ir lielisks veids, kā strādāt kopā e-pasta mārketinga komandai!

Jaunā funkcija ļauj vairākiem lietotājiem piekļūt Mailigen e-pasta mārketinga kontam un rīkoties tajā atbilstoši katram piešķirtajām tiesībām. Tas nozīmē, ka tu vari uzturēt vienu kontu visai savai e-pasta mārketinga komandai:

  • Konta īpašnieks var pievienot kontam citus lietotājus un piesķirt katram no viņiem atbilstošas konta pieejas tiesības;
  • Katram konta lietotājam ir sava unikāla piekļuve ar lietotājvārdu un paroli, kas ļauj viņam kontā rīkoties atbilstoši piesķirtajām tiesībām.

Katrs lietotājs kontā redzēs un varēs rīkoties ar tieši to informācijas daļu, kas viņam vajadzīga. Un nekādu lieku pārpratumu!

Kam tas vajadzīgs? Aģentūrām un mārketinga komandām

Kam gan vajadzīgs e-pasta mārketinga konts ar vairākām piekļuvēm? Es teiktu, ka jebkuram, kas strādā komandā:

  • Mārketinga aģentūrām, kur vairāki cilvēki strādā ar klientu e-pasta kampaņām;
  • Maziem uzņēmumiem, kur mārketerim darbā palīdz ārpakalpojumu sniedzēji;
  • Lieliem uzņēmumiem, kur vairāki cilvēki iesaistīti uzņēmuma e-pasta kampaņās;
  • Bezpeļņas un citām organizācijām, kur ir bieža kadru maiņa.

Tiec galā ar visu viens pats? Lieliski! Taču dažkārt arī vientuļajam kareivim vajadzīga palīdzība, tāpēc neaizmirsti par jaunās funkcijas iespējām!

Izvēlies vienu no 5 atļaujas tipiem katram komandas biedram

Esi atbildīgs par uzņēmuma e-pasta mārketinga kontu? Tad tieši tu būti tas, kas varēs kontam pievienot jaunus lietotājus un piešķirt katram atbilstošas piekļuves tiesības.

Konta īpašnieks

Konta īpašniekam ir visaugstākais piekļuves līmenis Mailigen kontam. Viņam ir pieejama rēķinu informācija, konta uzstādījumi un tiesības kontu slēgt. Īpašnieks var kontam pievienot lietotājus un piešķirt 5 dažādus konta piekļuves līmeņus.

#1 Konta menedžeris

Konta menedžerim ir pieejamas visas svarīgākās funkcijas Mailigen kontā. Viņš var izveidot e-pasta sarakstus, veidot un rediģēt e-pasta šablonus, izsūtīt kampaņas un redzēt kampaņu atskaites, kā arī pievienot kontam jaunus lietotājus vai dzēst tos. Konta menedžera vienīgais ierobežojums ir Mailigen konta dzēšana. Piešķir šādas piekļuves tiesības tam, kas būs atbildīgs par e-pasta kampaņu veidošanu, izsūtīšanu un menedžēs citus kolēģus.

#2 Saraksta menedžeris

Saraksta menedžeris ir atbildīgs par e-pasta datubāzi. Viņš var izveidot un rediģēt e-pasta sarakstus, augšuplādēt kontaktus, veidot segmentus un atrakstīt kontaktus, bet nevar eksportēt datubāzi.

#3 Veidotājs

Veidotājs var izveidot un rediģēt kampaņas, bet nevar tās izsūtīt. Viņš var veidot arī autoatbildētājus, parakstīšanās formas un SMS kampaņas. Piešķir šādas piekļuves tiesības dizainerim, tekstu autoram, jebkuram citam ārpakalpojumu sniedzējam vai aģentūrai, kas piedalās e-pasta kampaņu izstrādē.

#4 Vērotājs

Vērotājs var apskatīt kampaņu statistiku un eksportēt atskaites. Piešķir šādas piekļuves tiesības tam, kuram nepieciešams redzēt un analizēt kampaņu datus, bet kurš nav iesaistīts kampaņu veidošanā vai datubāzes menedžēšanā.

#5 Pielāgota atļauja

Pielāgota atļauja piešķir individuālas konta lietošanas tiesības atbilstoši katra lietotāja darba specifikai. Mēs zinām, ka katram uzņēmumam ir sava specifika un prasības, taču, lai neveidotu bezgalīgus atļaujas tipus, radījām iespēju tev pašam noteikt, kas lietotājam kontā būs pieejams un kas nebūs.

Kāpēc izmantot vairāku lietotāju menedžmentu?

Lūk, vairāki vērtīgi ieguvumi:

Konfidencialitāte

Lietotājiem, kuriem nepieciešams tikai veidot un rediģēt kampaņas, nebūs pieejas konta rēķiniem, uzstādījumiem, tādējādi izslēdzot datu noplūdes vai cita kaitējuma iespēju.

Komandas darbs

Tu vari izveidot jebkura lieluma un struktūras komandu savām e-pasta mārketinga aktivitātēm. Mārketinga speciālisti, web dizaineri, tekstu autori, ārpakalpojumu sniedzēji, aģentūras darbinieki, uzņēmuma vadība, klienti – pievieno visus vienam kontam un piešķir katram atbilstošas tiesības.

Komandas kontrole

Konta menedžeri var sekot līdzi pārējo lietotāju veiktajām darbībām kontā, kāds ir darba progress un vai darbs ir paveikts.

Lietotāju menedžments

Darbinieku maiņas gadījumā vienkārši aizver iepriekšējā lietotāja kontu un pievieno jaunu lietotāju. Tev vairs nevajadzēs dalīt piekļuves datus ar vairākiem cilvēkiem, līdz ar to izslēdzot jebkāda riska iespējas.

Atļauju menedžements

Lietotāji var pieprasīt papildu piekļuves tiesības ar viena klikšķa palīdzību. Un konta menedžeris šo pieprasījumu vai nu akceptēs, vai noraidīs. Konta piekļuves tiesības var tikt papildinātas vai ierobežotas jebkurā brīdī.

Uzsākt ir viegli un bez maksas!

Lai izmantotu jauno funkciju, ienāc savā Mailigen kontā un dodies uz sadaļu Lietotāju menedžments. To tu atradīsi izvēlnē zem konta informācijas.

Lietotāju menedžmenta sadaļā tu vari veikt visas iespējamās aktivitātes ar saviem apakšlietotājiem:

  • Pievienot kontam jaunus lietotājus un piešķirt konta piekļuves tiesības;
  • Sekot līdzi lietotāju aktivitātēm kontā;
  • Rediģēt atļaujas tipus katram komandas biedram.

Jaunā funkcija sniedz virkni iespēju, kā efektīvi organizēt savas mārketinga komandas darbu. Pilnu informāciju par to, kā izveidot un menedžēt vairākus lietotājus, skati atbalsta dokumentācijā angļu valodā.

Šobrīd vairāku lietotāju konts pieejams bez maksas. Izmēģini un pārliecinies, cik viegli un ērti organizēt savas mārketinga komandas darbu! Lai pirmais uzzinātu arī par citām mūsu jaunākajām funkcijām, paraksties e-pasta mārketinga jaunumiem!

Vairāku lietotāju konts: labākais veids, kā mārketinga komandai sadarboties
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Leave a comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2010-2019 Mailigen. Visas tiesības aizsargātas.