VIDEO: Tev ir savs stāsts, un te ir mūsējais!


Tu esi mūsu klients un mūsu varonis. Mēs zinām, ka izaugsme, panākumi un kaut kā jauna uzsākšana ir liels izaicinājums. Ir svarīgi, lai Tev blakus vienmēr atrastos kāds, kurš sniedz atbalstu un rāda ceļu.

Tāpēc mēs esam Tev līdzās 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā. Tu mūs iedvesmo turpināt radīt produktus, kas palīdz Tev saskarsmē ar klientiem, padara Tavu darbu efektīvāku un Tavas kampaņas – rezultatīvākas.


Tāpēc mēs esam šeit, un šis ir mūsu stāsts…

“Aiziet, darīsim to!” Ar šiem vārdiem aizsākās Mailigen. Bruņojušies ar aizrautīgu vēlmi radīt tehnoloģijas un dizainu, kas palīdzētu cilvēkiem digitālajā saskarsmē, Jānis un Artūrs sāka veidot mājaslapas savā garāžā. Piecus gadus vēlāk Mailigen ir viens no ātrāk augošajiem e-pasta mārketinga nodrošinātājiem pasaulē.

 

1_O_Mailigen_logo

 

Tu dari varonīgas lietas – radi iedvesmojošu mārketinga saturu un attīsti savu biznesu. Tu vēlies skaistus, viegli lietojamus rīkus. Un tieši tādus mēs radījām. Taču pavisam drīz mēs atklājam, ka Web dizains nav ilgtspējīgs biznesa modelis. Mēs zinājām, ka jābūt labākam ceļam.

Mēs izpētījām nozari un atklājām, ka trūkst tādu e-pasta pakalpojumu sniedzēju, kuru platformas būtu elementāri saprotamas. Pāris nedēļu laikā mēs sagatavojām demo produktu, un cilvēki sāka pieteikties. Patiesībā Rīgā nebija nevienas pirmās paaudzes interneta kopienas, no kuras mēs varētu mācīties. (MĒS esam pirmās paaudzes kopiena!)

 

2_O_Mailigen_logo

 

Tā nu mēs maksimāli daudz mācījāmies no grāmatām un interneta, mēs visu uzcēlām no nulles, ejot pa grūtāko ceļu. Līdzīgi citiem start-up uzņēmumiem, mēs daudzreiz kritām un cēlāmies. Mēs eksperimentējām, līdz atradām derīgus risinājumus. Un mēs nekad nepadevāmies.

Pirms pāris gadiem mēs sākām strauji augt. Mēs sapratām, ka mūsu panākumu atslēga ir mentoru atbalsts un atvērta komunikācija.

 

3_O_Mailigen_logo

 

Tāpēc mēs Tev piedāvājam šādas priekšrocības:

  • Mentoru, kurš strādā līdzās (ne no attāluma) un virza Tevi uz īstā ceļa.
  • Lietotājam draudzīgu tehnoloģiju platformu, kas padara komunikāciju vienkāršu un skaidru.

Kopīgi mēs risinām Tava e-pasta mārketinga problēmas un palīdzam Tev veidot radošākas kampaņas – lai Tu varētu augt un veiksmīgi stāstīt savu stāstu. Mentoru padoms ir nepieciešams mūsu izaugsmei, un mēs ticam, ka arī Tev tas ir vajadzīgs. Lai arī cik lieliskas būtu tehnoloģijas, Tu nesasniegsi vēlamos rezultātus, ja Tev blakus nebūs mentora, kurš palīdz un saprot Tavus mērķus. Lai arī mūsu spēks ir mūsu tehnoloģiju platforma – ar tās viegli lietojamo redaktoru, dizainiem un pierakstīšanās formām – mūsu stingrais pamats vienmēr ir mūsu komanda un ticība cilvēciskajām attiecībām.

 

4_O_Mailigen_logo

 

Mūsu kaislība ir Tavu panākumu vairošana. Tāpēc mēs eksistējam – lai palīdzētu Tev uzrunāt un efektīvāk sazināties ar savu auditoriju. Mēs esam nodevušies tam, lai pielāgotu tehnoloģijas mūsdienu mainīgajiem apstākļiem – lai Tu varētu pārspēt savus konkurentus.

Uzzini, ko uzņēmuma dibinātāji Jānis un Artūrs saka par Mailigen zīmola pārmaiņām un identitātes pārdefinēšanu. Īsā intervijā ar zīmolu stratēģi Evu Čenu (Eva Chen) viņi pastāstīs, cik tālu Mailigen ticis un ko mūsu pārmaiņas nozīmē Tev kā mūsu klientam.

 

 

Esam ieviesuši četras pamatvērtības, kas Tev palīdzēs ceļā uz vēlamajiem panākumiem:

  • Mentoru atbalsts: Nav divu vienādu klientu un situāciju. Mūsu mērķis ir radīt personalizētus risinājumus, kas atbilst mūsu klientu vajadzībām. Mēs esam zinātkāri un iedziļināmies problēmu iemeslos.
  • Ģimene: Mēs lolojam vidi, kurā valda uzticēšanās un rūpes. Apziņa, ka kāds Tevi atbalsta un ka Tava izaugsme kādam ir svarīga, ir pamatā mūsu attieksmei pret kolēģiem un klientiem.
  • Izaugsme un aizrautība: Mūsu entuziasms mācīties un testēt jaunas idejas ir lipīgs. Tu iemīlēsies e-pasta mārketingā – tāpat kā mēs.
  • Godīgums: Mēs rīkojamies pareizi un liekam klientus pirmajā vietā.

Lūk, par ko ir kļuvis Mailigen. Par mentoru, kuram Tu esi patiesi svarīgs un kurš ir Tev līdzās Tavā ceļā, priecājoties par Taviem sasniegumiem un sniedzot palīdzīgu roku, kad tā visvairāk nepieciešama. Galvenais ir atbalsts, kas palīdzēs Tev augt un pārvarēt arvien jaunus izaicinājumus.

Mēs gribam, lai Tev izdodas

E-pasta mārketings var likties vienkāršs, taču tikt ar visu galā pašam šķiet biedējoši. Tāpēc mēs palīdzēsim Tev ātrāk sasniegt savus e-pasta mārketinga mērķus, sniedzot Tev mentoru atbalstu uz katra soļa. Tu tagad esi daļa no Mailigen ģimenes, tāpat kā tūkstošiem uzņēmumu visā pasaulē, kuri aug un stāsta savus stāstus ar mūsu lieliskā e-pasta mārketinga rīka palīdzību.

VIDEO: Tev ir savs stāsts, un te ir mūsējais!
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

© 2010-2019 Mailigen. Visas tiesības aizsargātas.