Uzlecošie logi un piezemēšanās lapas

Izmanto bezmaksas uzpeldošos logus un piezemēšanās lapas, lai piesaistītu jaunus klientus un palielinātu savu kontaktu sarakstu Mailigen sistēmā.

Privy tagad ir savienots ar Mailigen, padarot mājas lapu uzlecošo logu un piezemēšanās lapu izmantošanu pavisam vienkāršu, kas palīdz palielināt lasītāju bāzi.

Ar Mailigen Privy integrāciju Tu vari:

  • Palielināt e-pastu sarakstu ar mājas lapu rīkiem un uzlecošajiem logiem

E-pasti, kas ir ievākti ar Privy rīku un uzlecošajiem logiem, tiks automātiksi sinhronizēti ar Mailigen e-pastu sarakstu. Tu vari izveidot uzlecošo logu dizainu, vietu un Exit Intent uzvedību, kas piemērota tieši Tavai mājas lapai neaiztiekot tās kodu.

  • Izplati kampaņas ar piezemēšanās lapām, lai palielinātu e-pastu abonentus

Ar Privy mobilajām ierīcēm draudzīgajām lapām Tu vari izsekot sava e-pastu saraksta augšanai jebkurā vietā esot tiešsaistē. Viss, kas Tev ir jāizdara, ir jāievada teksts, jāpievieno attēls, un jaunā piezemēšaās lapa ir gatava, lai ar to dalītos.

  • Seko e-pasta saraksta izaugsmei īstajā laikā

Privy dod iespēju pilnībā izprast, kā palielinās Tavs Mailigen e-pastu saraksts visu laiku. Tas nozīmē, ka Tu vari saprast, kuri digitālie kanāli un piedāvājumi ir labākie, lai iegūtu jaunus kontaktus.

 
Uzņēmums:
Kategorija:
Atjaunots:
Privy
other
20.04.2016
Izmanto integrāciju

Pieteikt savu integrāciju

Citas aplikācijas

© 2010-2019 Mailigen. Visas tiesības aizsargātas.