Pievienojies Mailigen ģimenei!

Vai Tava galva kūp no ideju pārpilnības? Vai esi gatavs atstāt savu nospiedumu pasaulē?
Vai vēlies nekad neapstāties mācīties? Ja Tava atbilde ir JĀ, tad Tu noteikti iekļausies Mailigen ģimenē!

Vakances

Kas mēs esam

Mailigen ir e-pasta mārketinga platforma, kas piedāvā profesionālu risinājumu gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem. Mēs esam bāzēti Rīgā, bet darbojamies internacionāli ar pieciem ofisiem dažādās valstīs.

Ko mēs vēlamies Tev dot

Mailigen ir lieliska vieta, kur augt un pilnveidot sevi pozitīvā un entuziastiskā vidē. Mums ir draudzīga komanda ar jauniem profesionāļiem no dažādām izcelsmes vietām. Mūsu mērķis ir kļūt par vislabāko darba vietu Latvijā - vēlies kļūt par daļu no mūsu komandas?

Izglītošanās un iemaņu laboratorija

Katru piektdienas vakaru mēs tiekamies neformālā gaisotnē un klausāmies viens otra vai kāda viesa prezentācijās par interesantām tēmām, noderīgām iemaņām vai pieredzēm. Vienu reizi mēnesī Tev tiks dota arī iespēja vienu darba dienu veltīt mācībām, lai apgūtu ko jaunu un noderīgu savai profesijai.

Moderna, dinamiska un augoša kompānija

Mailigen uzsāka savu gaitu kā startups 2009. gadā tikai ar trīs darbiniekiem. Mūsu neatlaidīgā centība un aizrautība ar e-pasta mārketingu palīdzēja mums kļūt par internacionālu kompāniju ar klientiem 120 valstīs. Šodien Mailigen ir dinamiska un progresīva darba vieta, kas ir par izaugsmi, radošumu un pozitīvu dziņu sasniegt ko vairāk.

Komandas aktivitātes

Mēs esam jaunu profesionāļu komanda, kas tic, ka prieks ir vissvarīgākā darba sastāvdaļa. Mailigen darbinieki gūst prieka devu vasaras un ziemas sporta aktivitātēs, dažādos pasākumos un, protams, ballītēs. Mūsu ofiss ir mājīga un ērta vieta Vecrīgas sirdī un mēs esam parūpējušies par iespēju visiem kopā ieturēt pusdienas no mūsu iecienītākajām vietām katru dienu.

© 2010-2019 Mailigen. Visas tiesības aizsargātas.