I’m the youngest employee at Mailigen! This is my first serious and responsible job I got. I started as a programmer assistant, and now I’m rapidly growing together with the company, which allows me to develop myself, achieve new goals, get new knowledge. During two years together with Mailigen, I have created over 300 email templates! Janis Serzants   -   Front-end Developer
I have worked for Asian markets for many years. That’s why I needed a job in global, international company, that helped me not to lose previously received knowledge and skills. Mailigen allows me to keep and multiply my experience and skills as a sales manager continuously. Linda Renckulberga   -   E-mail Marketing Specialist

Karjeras iespējas

Mēs esam e-pasta mārketinga nozares pionieri kopš 2010. gada. Mēs ticam, ka esam to panākuši, apvienojot lieliskus cilvēkus un tehnoloģijas.

Ja esi aizrāvies ar tehnoloģijām vai pieredzējis e-pasta mārketinga jomā un vēlies kļūt par speciālistu, tad šī vieta ir Tev ideāli piemērota. Sūti savu CV uz marketing@mailigen.com un kļūsti par vienu no Mailigen ekspertiem, kas palīdz uzņēmumiem visā pasaulē gūt panākumus.

Apskati pieejamās vakances zemāk.

 

Web un UI dizaineris

Mēs meklējam radošu web dizaineri ar (up-to-date) zināšanām interpretēt mūsu un mūsu klientu vajadzības, un izstrādātu risinājumus ar augstu vizuālo ietekmi. Tev būs iespēja strādāt ar Mailigen platformas interfeisu, tīmekļa vietni, korporatīvo identitāti, un palīdzēt dažādiem zīmoliem nodot viņu ziņu efektīvi izstrādājot unikālus e-pasta dizainus.

Lasīt vairāk

Frontend programmētājs

Meklējam Frontend programmētāju, kurš papildinās Mailigen starptautisko, aizrautīgo un draudzīgo komandu! Tev būs jārūpējas par to, lai mūsu e-pasta šabloni izskatītos labi visās ierīcēs, kā arī ikdienā jāatbalsta mārketinga komanda. No Tevis sagaidām šādas zināšanas un prasmes:

Lasīt vairāk

Vecākais programmētājs

Mailigen meklē pieredzējušu programmētāju, lai palīdzētu mums inovēt un attīstīt Mailigen aplikāciju globālajam tirgum.

Lasīt vairāk

© 2010-2017 Mailigen. Visas tiesības aizsargātas.