Pievienojies Mailigen ģimenei!

Vai Tava galva kūp no ideju pārpilnības? Vai esi gatavs atstāt savu nospiedumu pasaulē?
Vai vēlies nekad neapstāties mācīties? Ja Tava atbilde ir JĀ, tad Tu noteikti iekļausies Mailigen ģimenē!

Kas mēs esam

Mailigen ir e-pasta mārketinga platforma, kas piedāvā profesionālu risinājumu gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem. Mēs esam bāzēti Rīgā, bet darbojamies internacionāli ar pieciem ofisiem dažādās valstīs.

Ko mēs vēlamies Tev dot

Mailigen ir lieliska vieta, kur augt un pilnveidot sevi pozitīvā un entuziastiskā vidē. Mums ir draudzīga komanda ar jauniem profesionāļiem no dažādām izcelsmes vietām. Mūsu mērķis ir kļūt par vislabāko darba vietu Latvijā - vēlies kļūt par daļu no mūsu komandas?

Izglītošanās un iemaņu laboratorija

Katru piektdienas vakaru mēs tiekamies neformālā gaisotnē un klausāmies viens otra vai kāda viesa prezentācijās par interesantām tēmām, noderīgām iemaņām vai pieredzēm. Vienu reizi mēnesī Tev tiks dota arī iespēja vienu darba dienu veltīt mācībām, lai apgūtu ko jaunu un noderīgu savai profesijai.

Moderna, dinamiska un augoša kompānija

Mailigen uzsāka savu gaitu kā startups 2009. gadā tikai ar trīs darbiniekiem. Mūsu neatlaidīgā centība un aizrautība ar e-pasta mārketingu palīdzēja mums kļūt par internacionālu kompāniju ar klientiem 120 valstīs. Šodien Mailigen ir dinamiska un progresīva darba vieta, kas ir par izaugsmi, radošumu un pozitīvu dziņu sasniegt ko vairāk.

Komandas aktivitātes

Mēs esam jaunu profesionāļu komanda, kas tic, ka prieks ir vissvarīgākā darba sastāvdaļa. Mailigen darbinieki gūst prieka devu vasaras un ziemas sporta aktivitātēs, dažādos pasākumos un, protams, ballītēs. Mūsu ofiss ir mājīga un ērta vieta Vecrīgas sirdī un mēs esam parūpējušies par iespēju visiem kopā ieturēt pusdienas no mūsu iecienītākajām vietām katru dienu.

Vēl labumi

Brīvdiena Tavā dzimšanas dienā
Brīvbiļetes uz hokeju
Elastīgs darba laiks
Pusdienas ofisā
Ērts ofiss Vecrīgā
Aizraujošas karjeras iespējas

Mēs meklējam:

Talantīgus cilvēkus ar dziņu un ambīcijām augt. Pieredze ir sekundāra. Aizrautība un zinātkāre ir obligāta.

Full Stack Programmētājs

Meklējam pieredzējušu Full Stack web aplikācijas programmētāju, lai pilnveidotu platformu, ko izmanto tūkstošiem klientu pasaulē.

Lasīt vairāk

E-pasta mārketinga stratēģis / projektu vadītājs

Meklējam pieredzējušu e-pasta mārketinga stratēģi / projektu vadītāju, lai palīdzētu klientiem sasniegt izvirzītos biznesa mērķus izmantojot e-pasta mārketinga iespējas.

Lasīt vairāk

Pārdošanas menedžeris

Meklējam pārdošanas menedžeri, kurš sevi pierādījis nopietnā darbā, lai uzrunātu potenciālos klientus un sniegtu tiem piemērotāko Mailigen biznesa risinājumu.

Lasīt vairāk

Klientu veiksmes un atbalsta menedžeris

Meklējam pieredzējušu klientu veiksmes un atbalsta menedžeri, lai sniegtu vislabāko iespējamo servisu mūsu esošajiem un jaunajiem klientiem.

Lasīt vairāk

© 2010-2018 Mailigen. Visas tiesības aizsargātas.