I’m the youngest employee at Mailigen! This is my first serious and responsible job I got. I started as a programmer assistant, and now I’m rapidly growing together with the company, which allows me to develop myself, achieve new goals, get new knowledge. During two years together with Mailigen, I have created over 300 email templates! Janis Serzants   -   Front-end Developer
I have worked for Asian markets for many years. That’s why I needed a job in global, international company, that helped me not to lose previously received knowledge and skills. Mailigen allows me to keep and multiply my experience and skills as a sales manager continuously. Linda Renckulberga   -   E-mail Marketing Specialist

Karjeras iespējas

Mēs esam e-pasta mārketinga nozares pionieri kopš 2010. gada. Mēs ticam, ka esam to panākuši, apvienojot lieliskus cilvēkus un tehnoloģijas.

Ja esi aizrāvies ar tehnoloģijām vai pieredzējis e-pasta mārketinga jomā un vēlies kļūt par speciālistu, tad šī vieta ir Tev ideāli piemērota. Sūti savu CV uz marketing@mailigen.com un kļūsti par vienu no Mailigen ekspertiem, kas palīdz uzņēmumiem visā pasaulē gūt panākumus.

Apskati pieejamās vakances zemāk.

 

Digitālā mārketinga vadītājs

Meklējam aizrautīgu un profesionālu digitālā mārketinga vadītāju, kas palīdzēs mums sasniegt virsotnes!

Lasīt vairāk

Devops inženieris

Meklējam pieredzējušu Devops inženieri, lai pilnveidotu platformu, ko izmanto tūkstošiem klientu pasaulē.

Lasīt vairāk

Tehniskais atbalsta speciālists

Meklējam pieredzējušu tehniskā atbalsta speciālistu, lai sniegtu vislabāko iespējamo servisu mūsu esošajiem un jaunajiem klientiem.

Lasīt vairāk

Programmatūras izstrādes vadītājs/-a

Uzņēmums Mailigen aicina darbā programmatūras izstrādes vadītāju, kura uzdevums būs pārraudzīt nozarē inovatīvas e-pasta mārketinga automatizācijas platformas izstrādi.

Lasīt vairāk

Produktu attīstības vadītājs

Meklējam aizrautīgu un pieredzējušu produktu attīstības vadītāju, kas palīdzēs mums sasniegt virsotnes!

Lasīt vairāk

Full-Stack izstrādātājs

Meklējam pieredzējušu Full-Stack izstrādātāju, lai pilnveidotu platformu, ko izmanto tūkstošiem klientu pasaulē.

Lasīt vairāk

E-pasta mārketinga stratēģis / projektu vadītājs

Meklējam pieredzējušu e-pasta mārketinga stratēģi / projektu vadītāju, lai palīdzētu klientiem sasniegt izvirzītos biznesa mērķus izmantojot e-pasta mārketinga iespējas.

Lasīt vairāk

Pārdošanas menedžeris

Meklējam pārdošanas menedžeri, kurš sevi pierādījis nopietnā darbā, lai uzrunātu potenciālos klientus un sniegtu tiem piemērotāko Mailigen biznesa risinājumu.

Lasīt vairāk

Klientu veiksmes un atbalsta menedžeris

Meklējam pieredzējušu klientu veiksmes un atbalsta menedžeri, lai sniegtu vislabāko iespējamo servisu mūsu esošajiem un jaunajiem klientiem.

Lasīt vairāk

© 2010-2019 Mailigen. Visas tiesības aizsargātas.