Informācijas ievākšana

 1. Pārsvarā mēs ievācam un saglabājam divu veidu datus:

  1. Informāciju, kuru tu sniedz reģistrējoties, lai aktivizētos mūsu pakalpojumu lietošanai. Visbiežāk šī informācija iekļauj sevī tavu kontaktinformāciju
  2. Datus, kurus tu mums sniedz par fiziskām un juridiskām personām, kurām tu vēlies nosūtīt e-pastus vai cita veida ziņojumus.
 2. Informācija, kuru saņemam, potenciāli var tikt izmantota, lai atšķirtu fiziskas personas no juridiskām.

 1. Mēs NESAGLABĀJAM tādas maksājumu detaļas kā kredītkartes numuru, tās derīguma termiņu vai drošības kodu.

 2. Klientiem nosūtīto e-pastu izsekošana. Kad mēs paši nosūtām e-pastus, mēs dažreiz pārbaudīsim, kurš šos e-pastus ir atvēris un kurš noklikšķinājis uz kādu no saitēm. Mēs šādi rīkojamies, lai varētu izmērīt savu izsūtīto e-pastu efektivitāti un uzlabotu savus piedāvājumus dažādiem lietotāju segmentiem.

 3. Mailigen nepārdos, neizīrēs un neaizdos rīcībā esošos sarakstus vai klientu kontaktu sarakstus (vai datus par šiem klientiem) trešajām personām, kā arī Mailigen neizmantos klientu kontaktu sarakstus saviem mārketinga mērķiem.


Informācijas izmantošana

 1. Mailigen pakalpojumi ir piemēroti tieši uzņēmumiem, nevis patērētājiem. Ja tu esi mums atstājis savu kontaktinformāciju – ieskaitot personīgos datus -, mēs varam šo informāciju izmantot, lai sazinātos ar tevi caur pastu, e-pastu vai telefonu. Sazināšanās ar tevi varētu būt saistīta ar mārketinga mērķiem.

 2. Kad tu aktivizē lietotāja kontu Mailigen sistēmā (ieskaitot izmēģinājuma kontu), tu piekrīti saņemt mārketinga informāciju par Mailigen pakalpojumiem caur šādiem sakaru līdzekļiem: e-pastu, telefonu, pastu.

 3. Ja vairs nevēlies saņemt piedāvājumus no Mailigen, tu vari atrakstīties no to saņemšanas, sekojot atrakstīšanās informācijai, kas iekļauta e-pastos vai cita veida sakaru līdzekļos izsūtītajos materiālos. Lai atrakstītos, var izmantot arī šādu e-pastu: support (at) mailigen.com.

 1. Visos e-pastos, kuri tiek nosūtīti no Mailigen sistēmas, satura apakšā tiek ievietota vienkārši izmantojama atrakstīšanās saite. Lai atrakstītos no satura saņemšanas, ir vajadzīgs tikai noklikšķināt uz atrakstīšanās pogas e-pasta apakšā - tādējādi tava e-pasta adrese ir izņemta no kontaktu grupas.

 2. Mailigen var izmantot personisku un nepersonisku informāciju dažādiem citiem mērķiem, piemēram, lai nodrošinātu veiksmīgu mūsu sistēmas izmantošanu un izsūtītu e-pastus, atbildot uz taviem jautājumiem palīdzības sadaļā.


Informācijas izmantošana un atklāšana

 1. Mailigen nekādā gadījumā nepārdos vai neizīrēs tavus personīgos un juridiskos datus, nesaņemot tavu rakstisku atļauju to darīt vai neesot spiesti šo informāciju atklāt pēc tiesas pavēles.

 2. Informācija, kuru ievācam, ir pieejama Mailigen darbiniekiem, kuriem ir nepieciešams izmantot šo informāciju likumīgiem mērķiem, ieskaitot palīdzības sniegšanu pakalpojumu izmantošanā, klientu servisam, mārketinga mērķiem un maksājumu apstrādei. Dati, iespējams, tiks nodoti arī trešajām personām, saistītām ar Mailigen – piemēram, maksājumu apstrādes pakalpojumu sniedzējiem, kuriem, lai veiktu darbu, ir nepieciešama pieeja klientu kontiem.

 1. Mēs izmantojam ārējo uzņēmumu pakalpojumus, kuros tiek apstrādāta nepersoniska informācija par mūsu mājas lapas apmeklētājiem — apskatījumu skaitu, apskatītās lapas, nekvalitatīvos apmeklējumus, mājas lapā pavadīto laiku, jauno apmeklējumu īpatsvaru, utt., lai labāk novērtētu to, kā tiek izmantota mūsu lapa un kāds saturs tajā ir populārākais.


“Clear Gifs (Web Beacons)”

 1. Mēs izmantojam programmatūru, dēvētu par “clear gifs” vai “web beacons”. Šī programmatūra palīdz mums labāk pārvaldīt mājas lapas saturu, nosakot, kura tās lapa ir efektīvāka. Šie “clear gif” ir ļoti mazi grafikas faili, katrs ar savu nosaukumu - līdzīgi sīkdatnēm -, un tiek izmantoti, lai izsekotu lietotāju uzvedību mājas lapās. Tie atšķiras no sīkdatnēm ar to, ka tie tiek saglabāti uz mūsu servera, nevis lietotāja cietā diska. “clear gif” faili ir aptuveni tik pat lieli, cik punkts šī teikuma beigās. Mēs ar “clear gifs” ievākto informāciju nepievienojam eksistējošajai informācijai par šo klientu.

 1. Mēs izmantojam “clear gifs” tehnoloģiju savos HTML valodā rakstītajos e-pastos, lai varētu uzzināt, kuri e-pasti ir tikuši atvērti. Tas ļauj mums izmērīt dažādu komunikācijas veidu un e-pasta mārketinga kampaņu efektivitāti.


Saites uz citām mājaslapām

Šī mājas lapa satur saites uz citām lapām, kuras nav Mailigen pārziņā. Lūdzu, saproti, ka mēs, Mailigen, neesam atbildīgi par citu mājas lapu privātuma politikām. Piemēram, kad tu nospied “Share” pogu, lai dalītos ar ziņām sociālajos portālos, tu tiksi pārvirzīts uz trešās personas mājas lapu. Tev jāsaprot, ka mūsu privātuma politika var nebūt saistoša šajās lapās.

Mēs uzstājam, ka tev jāiepazīstas ar šo attiecīgo mājas lapu privātuma politiku, kā arī ar to mājas lapu privātuma politiku, kuras glabā par tevi kādus nozīmīgus datus. Šī privātuma politika attiecas tikai uz informāciju, kura tiek saglabāta, kad tiek izmantota Mailigen mājas lapa.


Tavas informācijas drošība

 1. Mailigen ir veicis nozīmīgas investīcijas jaunāko serveru, datubāžu, rezerves kopiju un ugunsmūru (firewall) risinājumu integrēšanā, lai datu glabāšanu padarītu pēc iespējas drošāku. Šīs tehnoloģijas tiek izmantotas kā daļa no jaunākās paaudzes drošības arhitektūras. Mailigen uzturēs šīs programmas un vajadzības gadījumā iegādāsies jaunas, lai pasargātu serverus un līdz ar to arī tavu personīgo informāciju.

 2. Tā kā saņēmēju saraksti ir jūtīga informācija, mēs nenosūtam aizmirstās paroles. Lietotājiem jāseko tiešsaistē esošajām instrukcijām, lai atjaunotu paroli. Paroles uz serveriem atrodas šifrētā veidā. Mēs tās nevaram nolasīt, tikai tās nomainīt.

 1. Mēs izmantojam tehniskus, administratīvus un fiziskus drošības mērus, lai izvairītos no datu pazušanas, ļaunprātīgas izmantošanas un izmainīšanas. Lai arī pēc labākās sirdsapziņas cenšamies pasargāt tavus datus, neviena datu pārsūtīšana internetā nav pilnīgi droša, tāpēc Mailigen nevar nodrošināt vai garantēt pilnīgu tavu datu drošību.


Jautājumi par tavu kontu

Ja tev ir vēl kādi jautājumi par to, kā mēs izmantojam tavus datus vai arī cik lielā mērā mēs varam kontrolēt tavu kontu, lūdzu, sazinies ar mums.

Izmaiņas privātuma politikā

Jebkāda veida izmaiņas mūsu privātuma politikā tiks publicētas šeit. Lūdzu, pārbaudi šo lapu regulāri. Ja tev ir radušies kādi jautājumi par izmaiņām, lūdzu, sazinies ar mums.


Papildināts: 15. jūlijā, 2016
Mailigen ir SIA Mailigen pakalpojums.
SIA Mailigen - Baznīcas iela 31 (5. stāvs), Rīga, LV-1010, Latvija

Ar mums var sazināties, rakstot e-pastu uz info (at) mailigen.lv vai arī zvanot uz telefona nr. +371 28802307


© 2010-2018 Mailigen. Visas tiesības aizsargātas.