Lai lietotājiem pasniegtu Mailigen tādu kāds tas ir šodien, nepietika tikai ar mūsu mīlestību pret dizianu un tehnoloģijām. Mēs daudz mācījāmies, riskējām un eksperimentējām, kritām un cēlāmies.

Dzīve mainījās, kad tika atklāta patiesā Mailigen misija - caur e-pastiem palīdzēt uzņēmumiem stāstīt savus stāstus ar e-pasta starpniecību. Apvienojot pareizos cilvēkus un tehnoloģiju, esam izveidojuši vienu no vadošajām e-pasta mārketinga automatizācijas platformām pasaulē, kas uzņēmumiem palīdz stāstīt viņu veiksmes stāstus.

Mēs sapratām, ka mūsu veiksmi nodrošināja zinoši mentori un atvērta komunikācija. Tāpēc arī Mailigen komandas e-pasta mārketinga mentori cieši strādā kopā ar mūsu klientiem.


Par mums

Mūsu tehnoloģija bez cilvēkiem, kas stāv aiz tās, nebūtu nekas. Mūsu spēks ir ne tikai Mailigen komandā, bet arī cilvēciskajā saiknē ar klientiem. Tu, kā mūsu klients, esi mūsu varonis, un mūsu mērķis ir palīdzēt Tev sasniegt Tavus mērķus.

 • Jānis Rozenblats
  Jānis Rozenblats
  Dibinātājs, izpilddirektors

  Jānis ir Mailigen vadītājs. Viņš spēlē nozīmīgu lomu Mailigen tehnoloģiju attīstībā un starptautiskā mārketinga aktivitātēs. Jānis visiem ir pazīstams ar savu radošo un inovatīvo domāšanu. Līdz ar degsmi pret savu darbu, Jānis ir arī kaislīgs veikbordists un ūdens sporta fans.

 • Anta Laze
  Anta Laze
  Finanšu analītiķe

  Anta rūpējas par Mailigen finansēm, veidojot sarežģītas excel tabulas un aprēķinus, kas palīdz pārvaldīt uzņēmuma darbību un izteikt prognozes. Antas iemīļotās vasaras aktivitātes ir peldēšana un sportošana brīvā dabā; ziemā viņai patīk slidošana un distanču slēpošana.

 • Ance Katlapa
  Ance Katlapa
  Personāla daļas specialiste

  Ance ir mūsu Mailigen uzņēmuma personāla daļas speciāliste, kas rūpējas par darbiniekiem, kas ir atbildīga par uzņēmuma administratīvajām un finanšu operācijām. Sniedz atbalstu uzņēmuma Personāla un Komunikācijas nodaļai, Mārketinga un Pārdošanas nodaļai un Grāmatvedībai. Savā brīvajā laikā viņai patīk pavadīt laiku aktīvi sportojot, apmeklējot kultūras pasākumus un atpūsties kopā ar ģimeni un draugiem.

 • Reinis Ķiņķeris
  Reinis Ķiņķeris
  Front-End Programmētājs

  Reinis ir frontend programmētājs un kopā ar komandu viņš attīsta Mailigen platformu. Reinim interesē jaunākās tehnoloģijas un ir svarīga zināšanu pilnveidošana. Brīvajā laikā Reinis apmeklē teātri, pavada laiku ar draugiem un ceļo uz vietām, kur iespējams sasniegt arvien augstākas kalnu virsotnes.

 • Gatis Cimbulis
  Gatis Cimbulis
  Full-Stack programmētājs

  Gatis, kuru draugi pazīst pēc segvārda "I got this", ir `full-stack` programmētājs Mailigen izstrādes komandā. Gatim interesē viss, kas saistīts ar jaunākajām tehnoloģijām, patīk ceļot, piedalīties interesantās diskusijās. Viņš pie dzīves un darba izaicinājumiem pieiet ļoti atbildīgi un analītiski, cenšas savu dzīvi un darba vidi veidot pēc iespējas efektīvāku. Apkārtējos cilvēkos augstu vērtē lojalitāti, patiesumu, tieksmi mācīties un izzināt, kā arī labu humora izjūtu.

 • Juris Urtāns
  Juris Urtāns
  Dibinātājs, vecākais programmētājs

  Juris strādā Mailigen komandā jau kopš pašiem pirmsākumiem un ir galvenais Mailigen sistēmas radītājs. Pateicoties viņam, mēs pārstāvam inovatīvus mārketinga risinājumus, kas sasnieguši pasaules līmeni! Juris joprojām ir atbildīgs par serveru administrēšanu, sistēmas uzlabošanu un e-pastu izsūtīšanas pārbaudi. Brīvajā laikā mīl zvejot un ceļot.

 • Austris Mackus
  Austris Mackus
  Backend programmētājs

  Austri interesē gan mūsdienu tehonoloģijas, gan veco laiku tradīcijas. Profesionālo karjeru un izaugsmi viņš saista ar programmēšanu un IT jomu, bet brīvajā laikā piekopj pagānu rituālus un tradīcijas, kā arī nodarbojas ar zobencīņām. Austrim patīk pārgājieni, aktīvs dzīves veids un ceļošana, kurā ir kas vairāk par nobildēšanos pie apskates objektiem.

 • Juris Bekins
  Juris Bekins
  DevOps programmētājs

  Juris Bekins Mailigen komandā ir DevOps inženieris ar vairāk nekā 33 gadu profesionālu  pieredzi IT. Ārpus darba patīk nodarboties ar elektroniku, CNC mašīnu projektēšanu un būvēšanu, kā arī un makšķerēšanu. Kā arī tiek veltīts laiks Novusam.

 • Karīna Ģirne
  Karīna Ģirne
  Klientu atbalsta menedžeris

  Karīna ir Jūsu uzticamā klientu apkalpošanas menedžere. Ja Jums rodas jautājumi saistītā ar Mailigen, Jūs viņu varat sasniegt epastā un čatā. Viņa ir ļoti draudzīga un Jūs varat būt droši, ka komunikācija ar viņu vienmēr tiks atstāta uz pozitīvas nots. Viņa ir tas cilvēks, kas pārliecinās, ka atbalsta raksti tiek laicīgi atjaunoti. Plus, viņa nāk klajā ar jaunām idejām, lai uzlabotu Mailigen platformu. Viņa dievina šausmu filmas un viņa nekad no mājas neiziet bez mūzikas savā ausīs (ar mani atkal runā kaijas?).

 • Dzintra Gaile
  Dzintra Gaile
  Klientu atbalsta menedžeris

  Dzintra atbild par efektīvu saziņu e-pastu un čata veidā ar klientiem, lai risinātu neskaidrības platformas lietošanā, kā arī veicinātu jaunu uzlabojumu ieviešanu. Darbojas pēc principa "ja ir problēma, tad ir risinājums". Veido jaunus un atjauno esošus atbalsta rakstus, balstoties uz klientu un kolēģu vajadzībām. Vienmēr gatava pielikt papildu pūles, lai kāda dienu padarītu pozitīvāku vai vienkārši palīdzētu ikdienas darbos.

 • Elita Freiberga
  Elita Freiberga
  Klientu veiksmes menedžeris

  Elitas aizraušanās ir reklāma, fiziognomija un zemapziņas mārketings, kas iet roku rokā ar e-pasta mārketingu. Viņa ir priecīga dalīties zināšanās ar saviem klientiem, lai viņi varētu sasniegt uzstādītos e-pasta mārketinga mērķus. Elita ir arī Rīgas Rotaract kluba prezidente un džeza dziedātāja, kas aizņem lielāko daļu laika ārpus biroja.

 • Aleksandrs Viļums
  Aleksandrs Viļums
  E-pastu piegādes komandas vadītājs

  Aleksandrs ir atbildīgs par Mailigen e-pasta piegādes sistēmu globālo darbību. Kopā ar Mailigen piegādes komandu viņš rūpējas par to, lai mūsu klientu e-pastiem būtu labi piegādes un piegādājamības rādītāji. Aleksandrs ir vērsts uz rezultātu - viņam patīk veidot darāmo darbu sarakstus, lai paspētu izdarīt vairāk. Brīvajā laikā viņam patīk lasīt grāmatas par personīgo izaugsmi, kā arī atpūsties pie dabas.

 • Jānis Punovskis
  Jānis Punovskis
  E-pastu piegādes speciālists

  Jānis kopā ar e-pastu piegādes komandu rūpējas par to, lai ikviena izsūtītā e-pasta kampaņa veiksmīgi sasniedz saņēmēju. Jānis ir centīgs, atsaucīgs un precīzs darbu izpildē, tādēļ e-pastu piegādē mēs varam uz viņu paļauties. Jānis aktīvi interesējas par sportu, viņam īpaši tuvs ir basketbols.

 • Jānis Bruģis
  Jānis Bruģis
  E-pastu piegādes speciālists

  Jāņa galvenais pienākums ir rūpēties par to, lai Mailigen klientu rūpīgi veidotās kampaņas piezemējas klientu inbox kastītēs. Jānim patīk daudzveidība, tādēļ e-pastu veiksmīga piegāde ir izaicinājums, ko Jānis uztver ar entuziasmu. Jānim ir lieliska humora izjūta, viņš ir pozitīvs un aizrautīgs gan savā darbā, gan basketbola laukumā.

 • Jānis Geraņins
  Jānis Geraņins
  Klientu projektu vadītājs

  Būdams ļoti precīzs, pieklājīgs un atvērts, Jānis ātri rod kopēju valodu ar ikvienu Mailigen klientu. Un kā nu ne, ja reiz klienti ir tie, kas Jānim savā darbā patīk visvairāk. Brīvajā laikā Jānis piekopj dažādas aktivitātes, sākot no lasīšanas un došanās sēņot, beidzot ar filmu skatīšanos un video spēļu spēlēšanu.

 • Dace Kraučuka
  Dace Kraučuka
  Produkta dizainere

  Dace palīdz izstrādātāju komandai jaunu ideju attīstīšanā un veco uzlabošanā. Meklējot labāko risinājumu, neizbēgt no visiem viņas kā un kāpēc, paturot prātā Mailigen lietotāju vēlmes un vajadzības. Brīvajā laikā Dace ieurbjas kādā grāmatā vai dodas dabā.

 • Juris Vucāns
  Juris Vucāns
  E-pasta mārketinga speciālists

  Juris ne tikai pārvalda mūsu e-pasta kampaņu izsūtīšanu un konsultē klientus, bet arī virza mūsu misiju – veicināt uzņēmumus izmantot tikai augstas kvalitātes e-pasta mārketingu un sekot labākajai nozares praksei. Viņš ir mūsu biroja aktīvākais cilvēks, kas visiem labi pazīstams kā sportisks un jautrs kolēģis ar izteiktām džentlmeņa manierēm.

 • Gints Branks
  Gints Branks
  Mailigen veiksmes menedžeris

  Gints ar pozitīvu attieksmi uzņem jaunos klientus Mailigen ģimenē un palīdz atrisināt viņu izaicinājumus, jo vienmēr pazīst kādu, kurš pazīst kādu. Strādājot saka, ja kaut ko vispār ir vērts darīt, tad to ir vērts izdarīt kārtīgi. Entuziasma pilns polimāts, kurš ar prieku uzdzied kā birojā, tā vīru korī.

 • Mike Beaton
  Mike Beaton
  Produktu mārketinga vadītājs

  Maikam Mailigen uzņēmumā ir divas lomas: pirmkārt, nodrošināt savu atbalstu klientiem veidojot kampaņas un ātri atrisināt visas problēmas. Otrakārt, padarīt Mailigen produktus un funkcijas piemērotākas, radot saturu, kas nodoršina klientiem sapratni par lieliskiem rezultātiem, ko viņi var sasniegt. Brīvajā laikā Maiks bauda Latvijas laukus un latviešu alu, viņam patīk makšķerēšana un aizraujas ar blogu rakstīšanu par lidostām.

© 2010-2019 Mailigen. Visas tiesības aizsargātas.