Ļauj Mailigen tev izstrādāt e-pasta mārketinga stratēģiju, kas veidos lojālu auditoriju un veicinās pārdošanu! E-pasta mārketings ir mūsu ikdiena, un mēs atbildam par katru e-pastu, ko tu izsūti.
JĀNIS ROZENBLATS
MAILIGEN DIBINĀTĀJS

Mēs tev palīdzēsim

Vārds, uzvārds
Uzņēmums
E-pasta adrese
Telefona numurs
Kādi premium pakalpojumi tevi interesē?
Papildu informācija
`E-pasta

E-pasta kampaņu vadība

Mūsu e-pasta mārketinga eksperti piedāvā visaptverošu kampaņu vadību tavām mārketinga aktivitātēm. E-pasta sarakstu pārvaldīšana, kontaktu segmentēšana, e-pasta šablona izveide un rezultātu analīze - viss no e-pasta mārketinga stratēģijas izstrādes līdz tās ieviešanai.

Mūsu eksperti ir strādājuši ar neskaitāmām e-pasta kampaņām un tādēļ zina, kā palielināt atdevi no ieguldītā.

Apskatīt kampaņu vadības pārskatu


`E-pasta

E-pasta mārketinga audits

Mailigen e-pasta mārketinga audits sniedz padziļinātu analīzi par esošajiem e-pasta šabloniem un nesenajām kampaņām, lai veiktu optimizāciju un palielinātu kampaņu atdevi. Pēc audita veikšanas tu uzzināsi savu kampaņu stiprās puses un to, kur nepieciešami uzlabojumi. Mēs veiksim analīzi un sniegsim ieteikumus, pamatojoties uz 30 punktu kontrolskalu, kurā novērtēsim ne tikai e-pasta dizainu, piegādi un saraksta kvalitāti, bet arī to, cik spēcīgs ir e-pasta ziņojums, un kā tas iesaista tavu auditoriju.

Lejupielādēt kampaņu vadības servisa pārskatu


`Sarakstu

Sarakstu pārvaldīšana

Pārdomāta sarakstu pārvaldīšana un segmentācija sniedz augstus atvēršanas un klikšķu rādītājus. Mailigen piedāvā visu nepieciešamo, lai tu varētu segmentēt klientus pēc to interesēm. Sarakstu pārvaldīšanas iespējas gādās par to, lai katra kampaņa sasniedz atbilstošo klientu un uzlabo konversijas.


E-pasta šablona dizains un kodēšana

Izcel savu e-pasta kampaņu ar unikālu dizainu! Mēs izstrādāsim adaptīvu e-pasta šablona dizainu, kas paliks atmiņā taviem klientiem, uzlabos konversiju rādītājus un izskatīsies labi visās mobilajās ierīcēs un e-pasta programmās.

PASŪTI UNIKĀLU E-PASTA ŠABLONU

Unikālā IP adrese

Kļūsti noteicējs pār savu kampaņu piegādi ar unikālo IP adresi. Unikālā IP adrese ir neaizstājams palīgs, izsūtot kampaņas apjomīgam kontaktu sarakstam.

Aizsargā savu reputāciju un uzlabo piegādes rādītājus ar tikai tavai lietošanai paredzētu unikālo IP adresi. Caur šo adresi tiks izsūtītas tikai tavas kampaņas, kas nozīmē to, ka mēs varēsim vieglāk kontrolēt piegādes kvalitāti un nepieciešamības gadījumā ātri novērst jebkādus starpgadījumus.

Uzzini vairāk par unikālo IP adresi

© 2010-2019 Mailigen. Visas tiesības aizsargātas.