`Securing

Uzticama IP adrese

E-pastu piegādes rādītāji ir ļoti atkarīgi no Tavas sūtītāja reputācijas vēstures. Uzstādīt unikālo IP adresi ir svarīgs un apdomīgs lēmums, kur noteicošais faktors ir izsūtīto e-pastu daudzums. Ja izsūti vairāk kā 3 e-pasta kampaņas nedēļā, un Tavā datubāzā ir vairāk kā 5,000 e-pastu, tad vari apsvērt unikālās IP adreses iegādi.

Lai liela apjoma datubāzēm nodrošinātu vienmērīgu izsūtni, e-pasta mārketinga servisi sadala izsūtāmo e-pastu apjomu uz vairākām IP adresēm.


Sūtītāja reputācijas uzraudzīšana un kopīgās IP adrešu grupas

Vairāki faktori ietekmē unikālās IP adreses izvēli. Ja salīdzinoši reti izsūti kampaņas relatīvi mazam e-pastu apjomam, tad visdrīzāk Tev piemērotāka ir kopīga IP adrešu grupa.

Ja novēro e-pastu atvēršanas rādītāju kritumu, bet pieaugumu atgriezto e-pastu skaitam, tad laiks izvērtēt unikālās IP adreses nepieciešamību.

Kopīgās IP adrešu grupas priekšrocības ir tādas, ka kopā ar citiem uzņēmumiem, kas atrodas grupā, variet nodrošināt pietiekamu izsūtīto e-pastu apjomu un izsūtīšanas biežumu. Tas savukārt var nodrošināt labākus piegādes rādītājus. Protams svarīgi, lai visi grupā esošie, piekopj pareizo e-pasta mārketinga praksi.


Individuālās IP adreses priekšrocības

  • Nodrošina augsta līmeņa e-pastu piegādes reputāciju
  • Izcila e-pastu piegāde uz lielākajiem e-pasta servisiem
  • Uzlabo e-pastu piegādes rādītājus un reputāciju
  • Detalizētas atskaites par sūtītāja reputāciju
  • Palielini ienākumus uzlabojot e-pastu piegādi un atvēršanu

Sazinies tagad un iegūsi personalizētu IP adresi

Sazinies ar mums

© 2010-2019 Mailigen. Visas tiesības aizsargātas.