Iepazīsti jauno Mailigen!

``

E-PASTI AR PERSONĪBU

Tāpat kā tu, arī mēs esam aizrāvušies ar tehnoloģijām, kas palīdz cilvēkiem veidot ciešāku savstarpējo kontaktu. Mūsu platforma tagad piedāvā vēl intuitīvāku, pieejamāku un efektīvāku e-pastu radīšanu, kas personīgāk uzrunās tavus klientus.

``

MENTORU PIEREDZE UN ATBALSTS

Kopā ar savu personīgo Mailigen mentoru tu radīsi kampaņas, kas uzrunās katra klienta prātu un sirdi. Mēs palīdzēsim izprast e-pasta mārketinga pamatprincipus un tehnoloģiju, lai tu varētu panākt ciešāku kontaktu ar saviem klientiem.

``

E-PASTA MĀRKETINGA AUTOMATIZĀCIJA

Pievērs savu klientu uzmanību, izmantojot spēcīgus e-pasta mārketinga automatizācijas rīkus. Radi efektīvas plānveida kampaņas, kas seko klienta darbībām. Efektīvākas kampaņas īsākā laikā! Mēs palīdzēsim tev radīt ilgstošu sadarbību ar tavu auditoriju.

``

UZ KLIENTU ORIENTĒTS ZĪMOLS

Būdams mūsu klients, tu esi mūsu varonis, un cilvēciskā saikne ar tevi ir mūsu prioritāte. 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā mūsu atbalsta dienests parūpēsies par to, lai tu spētu pārliecinoši īstenot savas e-pasta kampaņas. Ļauj mums kļūt par mentoru, kas, strādājot līdzās, virzīs tevi uz panākumu ceļa.

Tehnoloģijas + Cilvēki = bezgalīgas iespējas